Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дано няма други

Публикувано от ? 
?
Дано няма други
28-01-2010 - 14:15:57
avatar
Ей хоръ, умнътъ кът теглити кредити с ипотекъ.
Ена моя познатъ, дръпна 60.000 лв. срещу ипотекъ.
600 лв. требеше да киха на месяц – при 12,79 % лихвъ.
Купи си колъ, двя плазми, две клими, лъптоп, биала и църна техникъ, певецета джамови, дъски на подъ, стъклен котлонъ и фурнъ и други глязотии. Ходи и на Гръцку две лета на пляж.
И сегъ едвам си шитнъ хапартаментъ, кату и останъхъ 20.000 лв.
Излязе на квартиръ – добря, че наемити вечи са по-тънки.
Пряди две летъ хапартаментъ и беши даренъ от баща и.
И тя го профукъ умната, и ся е на квартиръ с дяте.
Баща и отиде на селу в един стар наследствен керпич, горкият.
Секи искъ да живяе, амъ умнътъ бе хоръ.
Дано няма други!
Re: Дано няма други
28-01-2010 - 14:28:09
има други
един познат дръпна 25хил -не знам лихвата
и пак така , дограми , кухни , кожени канапета за по 2-3хил , плазми и тн ....
обаче му намалиха заплатата - работи към автомобилен вносител и нещо не вървят новите коли
та му намалиха заплатата и му стана много трудно да плаща - отиде да го разсрочи за повече години за да падне вноската , но не знам какво стана ....
много е гадно
дано няма други
Re: Дано няма други
28-01-2010 - 15:29:35
Е,към хора с подобен тип манталитет съчувствие нямам.Нека плащат,то г...зарията топли.
?
Re: Дано няма други
28-01-2010 - 22:22:45
avatar
Я не вервъх чи имълу и други. Обачи имълу.*bow*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-28 22:24 от ?.
Re: Дано няма други
28-01-2010 - 22:34:56
Има, има.
До към 2008 всички имоти на публична продан, за които съм се интересувал са били или на съделители, или на длъжници, които са теглили кредит срещу тях, а не да са ги купили с кредит.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Дано няма други
29-01-2010 - 00:28:13
Поздравявам ви за злорадството
Re: Дано няма други
29-01-2010 - 06:57:38
Банките кредитират с пари,не с круши..Явно манталитета на българина е да взема и да не връща.Не забравяйте,че и раздадените кредити са пари на ваши баби и дядовци,които са ги депозирали в банки.Аз също съм теглил кредит и съм много доволен,купих си парцелче с минерална вода и сега след натоварения ден се плацикам и се чувствам много Фреш spinning smiley sticking its tongue out
Re: Дано няма други
29-01-2010 - 07:30:28
Има много други! Кредитите са като всяко друго нещо - не е лошо, ако не се прекалява! Надскочиш ли си сянката, става мъка ... Да теглиш умерен кредит за жилище, като си прецениш добре възможностите, за учене на деца, за лечение ..., го разбирам. Има доста хора обаче, които теглиха кредити за бизнес/бизнеса им беше да похарчат паричките - е, поживяха си известно време, купиха си някой таралясник, че то, бизнесмен без кола може ли/, някои без пари си купиха нови коли на лизинг - ей това си е чиста глупост/даже не са разбрали колко ще им струва "екстрата" с годините, други изтеглиха в пъти повече от възможностите си за имоти, които не са им по джоба, някои пък опукаха по 10000 лв. кредити за абитуриенски балове, щото се мерят с незнам кой си, и то при заплати няколкостотин лева, а децата им тепърва трябва да учат!
?
Re: Дано няма други
31-01-2010 - 10:56:30
avatar
Quote
tearesum
Поздравявам ви за злорадството

Грешиш, никои не злорадства.

Дъно пуне идин чиляк се спаси къту пручите какви пуследствия може да имъ идин грешен ходъ.
Имъ хоръ прости, искът да живяет, амъ посли стаа трагедиъ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход