Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ново строителство или саниран панел?

Публикувано от alana 
?
Re: Ново строителство или саниран панел?
29-01-2010 - 14:28:11
avatar
Сичку е ду хорътъ.
В Източнъ Германиъ идин пич купувъше цели блокуве на 8 - 9 итажа.
Махъше горнити итажи и остаяше блока на три итажа саму.
Пълна сънировкъ - какту трябвъ, слагъше идин готен покривъ.
Не моа да намеря снимкити, да видити кво е напраил пича.
Красутия ви казвъм, евала!
Не си личи, панелак ли е или тухлъ.
Тез негувити блокуве, ще живяет пуне 100 гудини.
Re: Ново строителство или саниран панел?
29-01-2010 - 14:32:36
avatar
Quote
krasimirrrr
Камелия.
ами щом толкова често банките си менят изискванията, значи от утре пак могат да спрат да кредитират панели! Нали?

Абе вземи си нова тухла с акт 16 да ти е мирна главата поне 20-30-50 години.Е, освен ако не е от ония случаи дето уж нова сграда ,а вече е започнала да се руши. Аз и от двата купени съм доволен.

Да, могат всичко да направят, но главното е да си подсигурят клиенти. В един момент, започнаха да дават рамо на новото строителство, за да им се издължават инвеститорите, като силно намалиха кредитите за панели. Да, ама новото строителство е маломерно, няма къде да се свре едно средностатистическо семейство с едно, две деца. А инвеститорите държат високи цени, които всъщност са двойни на обявените, като извадиш % на общите части. Мисълта ми е, че при този голям брой панелни жилища, банките няма да си позволят да губят потенциални клиенти.
А за новата строителство- мерси, ама не бих си купила. Поне от това, строено да момента. Като знам откъде вкарваха арматурното желязо, как лееха плочи при минус 20 с пластификатор и вода..........и куп идиотщини още, само се моля, да не тръсне по- силно, че язък за новодомците.
Re: Ново строителство или саниран панел?
29-01-2010 - 18:50:33
Я съм казвал ама пак ще ви казвам."Ако на едно място живеят ора ша е жилище ,ако живеят свини ша е кочина."

НЕ намесвъйте земетресенията щото от София ще остане сринат бетон ,после мангалите ще извадят желязото и край.Нема столица нема нищо.Нема ново ,нема панел ,нема старо.После ша се закрият дискусиите за цените на имоти у форума и не моем си пишем простотиите.
Когато свърши живота на панелите кварталите ще се изграждат наново или ще останат самотни новите блокчета някъде там в полето като селца от 8 етажни къщи.Я с моя прозт акъл си мислим ,че следващата промяна на жилищнию фонд ще е едновременна за всички згради у кварталу.След 20-30 године ще ви набият нов мозък у главата и ша мислите по различнуму.Най лошуту у живото е ,че не можеш да знаеш кво ша мислиш след 20-30 години.

А сега отивам да търсим де съм заебал теслата ,че чепа на бурето треба да се избие да си наточим от червеното.*drink1**drink1**drink1*
Re: Ново строителство или саниран панел?
03-02-2010 - 12:25:36
Строителен инженер в Сливен, надзорник на "новите" кооперацийки в строителна фирма.
Купи на щерка си СТАРА ТУХЛА на последен етаж с теч!!!
Няма да нужда да се коментира повече.
Чакаш 5-6 месеца и си вземаш стара тухла - дори и в по отдалечен квартал
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход