Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот или влог

Публикувано от ? 
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 12:08:54
avatar
Ми то при мене... купих си апартамент, защото нямах и вече беше крайно необходимо.
Ново строителство, качествен строител, с акт 16 от 1-ви февруари 2010 г.
72-ва квадрата с общите части. Не съм се пазарила за цената. От толкова огледи на които бях ходила и с някакви брокери в кавички - накрая си намерих апартамент в квартала, в който искам - Сухата река и ТО САМА, БЕЗ БРОКЕР. Е, приятел ми препоръча тоя строител като проверен и качествен. Това беше и първият строител, който фигурираше в камарата на строителите (представяте ли си - от 20-30 огледа, на които ходих, нито един от строителите не беше вписан в камарата). А и винаги съм се придържала към максимата: "Евтиното винаги излиза скъпо"!!!!
Сега предстои ремонта на апартамента.
Почвам с банята.
Тоест каквото изкарвам занапред - ще го вкарвам в апартамента.
А почивка няма да има тази година smiling smiley , ще се въртя около апартамента и майсторите.

П.П. Или иначе казано - поста ми е малко като спам, т.к. темата е Имот или влог, а аз просто трябваше да си купя жилище smiling smiley . Да си имам нещо мое си.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-14 12:11 от Асусена.
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 12:26:41
Е това е желязната логика на жените и отговор по темата ерген по-добре влог,женен с деца собственно жилище ,че иначе става страшно
това отговаря и на въпроса от друга тема какъв ще е тоя зор ,че да купувам точно сега е те това е зора женската логика.smiling smiley
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 12:32:29
avatar
Тъй рече Заратустра *book*.
tot
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 12:48:42
Честито ти ново жилище много да му се радваш и само хубави моменти в него!
Иначе кажи-речи си ми комшийка, в Оборище съм аз.
А коя е строителната фирма...
Jim
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 13:38:21
Тъй като форума е за имоти и най-важната им характеристика - цените, то за всички ще бъде ценно да научат цената на апартамента, защото това е реална платена цена. Важно е и последващия ремонт колко ще струва. Преди около половин година моя близка във Варна беше в същото положение и ремонта и излезна около 10 000 лв. без никакво обзавеждане (легла, шкафове, маси, столове и др.) за да може да се дава под наем на фирма. Дано имаш достатъчно високи приходи, за да приключиш с апартамента и пропуснеш морето само тази година....
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 13:43:43
avatar
Ремонта го виждам към 20000 лв минимум.
Банята ми само отива към 5000 лв. Вчера си поръчах плочки и фризове (1950 лв).
Направила съм си сметката аз. Планирам да се нанеса догодина пролетта. До тогава основните неща ще ги изпипам. Абе хич не ми се ходи на море, обзавежда ми се, ходи ми се по магазините да си избирам разни нещица за банята... за първи път ми е. Обзавеждам собственото си жилище. Тръпка.

ДВЕ СНИМКИ НА ПЛОЧКИТЕ:

video: [www.facebook.com]

[www.facebook.com]



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-02-14 13:58 от Асусена.
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 13:46:04
avatar
winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-15 08:55 от Асусена.
tot
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 14:07:13
Браво, браво добре изглежда на снимките. А и ти не си лоша *ok*
Още веднъж честито*drunk*
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 17:16:02
avatar
Quote
Jim

На мен би ми било интересно Асусена да сподели как смята че ще мине годината за нея - като работа и като приходи, почивка на море и планина, екскурзия в чужбина...

Що, очакваш да ти каже, че лятото ще е на канарите, а зимата в Гренобъл?confused smiley
Jim
Re: Имот или влог
14-02-2010 - 17:55:15
А невъзможно ли е? Ако ще спести 20 000 за една година, но вложи само 4 - 5 000 в новия апартамент с останалите може да отиде на много места. Няма лошо и да приключи с апартамента, като тази година е с повече ограничения. Просто ми е интересно как се променя живота на човек, купил апартамент. Ако си нямал пари и си взел 20 - 30 годишен кредит е ясно - забравяш за всичко, ако си имал много и с една част си купил, пак е ясно - имаш си пари и няма да се промени нищо. Но ако си имал пари и всичките си ги дал за апартамент? В конкретния случай няма особени проблеми - само една година без "почивка", което е много добре и дано всичко мине без изненади. .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход