Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имот или влог

Публикувано от ? 
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:04:30
Quote
palamud
Делукс, усещам че се майтапиш, но си мног прав ...
знам за хора с няколко МилКИ (не хиляди), които си ги държат в банките (в БГ!) и не са хукнали да купуват ни ИМОТ, ни злато ... само ги местят от време на време на по-добрата промоция .... smiling smiley

дали са тъпи а? ... не купуваха имоти и при големия юруш 2008... не че живеят в панлеак или поднам де, ама нямат и много имоти ...
Защо да са тъпи?!Не съм човекът ,който ще им гледа в..."канчето"...Всеки живее и прави с парите си ,това ,което намери за добре.Стига да не се прави на ескперт и да се опитва да "формира" ...общектвеното мнение...Като онзи-ни приема,ни предава ,който нарича страната в която е роден Анадола и се опитва да обясни,колко много му е дала друга държава...Но виси във форумите с надеждата да избие комплексите си от това,че мие чиниите ...Е,верно,тук и това нямаше да прави...Бих задал само един въпрос-човек,който нарича Родината си анадола,как нарича майка си?!
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:08:36
Асусена ,ако приемеш един съвет...Ако си тръгнала да купуваш панелка или ново строителство изчакай...до март ,може би,ще паднат още малко...Ако искаш да си вложиш парите и да не съжаляваш-търси си стара тухла...Цената и ,сега доста надолу,ще се вдига и е все пак разумна инвестиция...
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:19:42
avatar
delluxx, мерси за съвета winking smiley .
Така и така докато не харесам нещо и не го усетя като мое - няма да купя.
Разглеждам си ежедневно офертите. До преди 3 седмици не знаех нищо за особиците в недвижимото имущество.
Доста понаучих - и най-вече търся сигурността!!! Поне акт 15!!!! И читав строител!!!!!

П.П. Като чета темата за Ф-Тур ииии направо все едно и аз имам жилище там...... т'ва е някаква подигравка с хората!!!!!!
Добре че попаднах на тоя форум да се 'пообразовам' малко winking smiley . И ако не ме беше страх - бих купила апартамент в сграда, която би била готова догодина по това време. Ама страх лозе пази - ами ако бъде готова чааак след 2 години по това време?! Не балгодаря!!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 14:22 от Асусена.
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:25:42
avatar
Съвет: прочети бавно и спокойно темата: искам да стана строител.*book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 14:26 от 2010.
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:31:36
Асусена,рискът при закупуване на имот без разрешение за ползване е 50 на 50...Но не бих те съветвал...Ако някой ти даде този съвет да купиш по-евтино,но с този процент риск-бързо бягайwinking smileyНамери си не агенция,а брокер на когото да имаш доверие...и задължително да не говори на диалект...:]
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:42:39
avatar
Мъдрите хора са казали: Докато намериш принца - трябва да целунеш много жаби *huh* .
Перефразирано: докато намеря тоя всеотдаен, амбициозен, млад, интелигентен, креативен, гъвкав, находчив..... брокер, ехеееее..... много вода ще изтече!!!!

Когато най-малко очаквам - тогава ще се появи подходящия за мен апартамент. Нали така става обикновенно *tired*?!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 14:43 от Асусена.
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 14:45:10
Не не става така...Ти брокер ли търсиш или гадже?!-като чета описанието:]
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 15:04:04
avatar
Quote
simbat
Тва с търсенето по сайтове е загуба на време-от личен опит.Срещай се с повече брокери докато попаднеш на мотивиран по-възможност млад и трезвомислещ брокер от голяма агенция,по възможност такъв,който е работил предимно с чужденци.Не твоя работата да се ровиш а на брокера.той трябва да е запознат с материята,търсенето,тенденцията на пазара и да е безпристрастен.В момента брокерите имат интерес да "чупят" цената колкото се може повече за да имат документирана сделка на по-нсика цена,което да мотивира другите продавачи също да свалят цените за да има повече сделки.Брокерите в момента са на ваша страна !!!
Той трябва да е наясно какво ви трябва на вас за да отсее офертите и да не ви губи времето да ви мъкне по безперспективни огледи.

Брокер, брокер winking smiley !!
simbat така добре го е дефинирал, че чак нереален ми се струва тоя типаж........



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 15:07 от Асусена.
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 15:11:42
avatar
Какво пречи брокера да се окаже на всичко отгоре и симпатяга.
Важно е работа да свърши - (имам впредвид добра и успешна сделка).
Re: Имот или влог
21-01-2010 - 15:25:33
Quote
Асусена
Quote
simbat
Тва с търсенето по сайтове е загуба на време-от личен опит.Срещай се с повече брокери докато попаднеш на мотивиран по-възможност млад и трезвомислещ брокер от голяма агенция,по възможност такъв,който е работил предимно с чужденци.Не твоя работата да се ровиш а на брокера.той трябва да е запознат с материята,търсенето,тенденцията на пазара и да е безпристрастен.В момента брокерите имат интерес да "чупят" цената колкото се може повече за да имат документирана сделка на по-нсика цена,което да мотивира другите продавачи също да свалят цените за да има повече сделки.Брокерите в момента са на ваша страна !!!
Той трябва да е наясно какво ви трябва на вас за да отсее офертите и да не ви губи времето да ви мъкне по безперспективни огледи.

Брокер, брокер winking smiley !!
simbat така добре го е дефинирал, че чак нереален ми се струва тоя типаж........
Да,защото няма да ти свърши работа:]млад-значи без опит...мотивиран-значи гладен,безпристрастен-значи няма да защитава интересите ти....И накрая-брокерите обикновенно трябва да са на страната на която са...и да защитават интересите и...Уязвимата страна при една сделка е купувачът.Брокер без опит не знае как да проведе една сделка...Всъщност-ти си знаешwinking smiley Нали тук има специалисти?winking smileyУспех
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход