Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Къде да инвестирам ?
06-01-2010 - 19:42:00
С 80к Е, едно двустайно апартаментче за около 50/60К в Лозенец, широк Център или център, 30К ги разпределяш в минимум две сделки с идеални части, който ще ги избуташ до три/четири години на около 200% + /това ако при инвестицията приемеш, че пазара няма да пада още/.
Къщата за мен не е инвестиция а набутвация /от личен опит/.
Re: Къде да инвестирам ?
07-01-2010 - 11:27:50
До момента всеки ти дава мнения според това, което има за продан.
Re: Къде да инвестирам ?
12-01-2010 - 07:52:23
Къде да инвестираш?

В имот ако има можеш около 600 Е на месец или повече доход да получаваш.
На борсата (стоковата борса УСА, не БГ, че много е опасничко да се вярва на информацията на БГ бизнесмените ( не всички де, но на твърде голям процент) ако знаеш какво да купиш.

И в двата случаи ще имаш нужда от вземане на РАЗУМНО РЕШЕНИЕ. Средностатистическо мнение няма да е достатъчно.

.[www.beinsadouno.org]
?
Re: Къде да инвестирам ?
12-01-2010 - 09:57:31
avatar
Този сайт (форум) е за имоти и въпроса е дадена "инвестиция", къде е най-добре да намести в сектора с имоти. Другите варианти са: банков влог, игра с ценни книжа и т.н.
Re: Къде да инвестирам ?
16-01-2010 - 20:47:20
Не,не си струва да инвестирате във ваканционен имот.Аз преди месец се отървах от моя апартамент в Созопол и съм много доволна от това.Ако имате такъв ,само дето можете да си спестите разходите по летуването на море,но нищо повече.
Re: Къде да инвестирам ?
20-01-2010 - 17:13:32
Мен живо ме интересуват имотите в Гърция и САЩ.

Според мен инвестицията в апаратмент не си струва.По-добре къща на добра локация или най добре парцел за застрояване с две-три къщи.За момента по мои непрофесионални впечатления (От гледна тчока на клиент) се търсят къщи,но е много ама много трудно да се намери добър парцел за къща със добра инфраструктура и достъп.Поне на мен във Варна ми отне 5г. ровене и обикаляне докато намеря нещо стойносно и намерих,понеже попаднах на подходящ брокер.
Re: Къде да инвестирам ?
20-01-2010 - 17:25:27
avatar
Намирането на добър парцел до Варна е супер трудна задача.
Покланям се пред твоето търпение да си търсиш идеалния имот пет години.
След 2-3 години тези къщи около Варна, ще се окажат златната рибка.*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход