Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувам парцел около София – но къде точно?

Публикувано от malka_kushta 
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
14-07-2010 - 13:20:09
Здравейте, ако някой се интересува от парцели в района на с. Лозен, нашата агенция работи само в с. Лозен и разполага с много разнообразни оферти за жилищно и промишлено строителство. Тел:9926822, GSM 0899910875 Ст
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
14-07-2010 - 13:23:33
Това зависи изцяло от Вас. Нашата агенция работи само в с. Лозен и бих казала, че можем да сме Ви полезни и няма да съжалявате. тел: 9926822, 0899910875 Стайкова
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
14-07-2010 - 16:11:03
Стойкова, за кой Лозен иде реч, долни или горни?
Как върви земята в регулация при вас? Нещо около декар на добър път, ток и вода (вътре в местото)? Сложете и някоя снимка тук.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
14-07-2010 - 16:37:32
Здравейте, ние работим и в Горни и Долни Лозен.
Имаме скледните оферти Урегулиран поземлен имот в Горни Лозен 535 м2 - цена 60 000 евро, УПИ в Долни Лозен 900 м2 - цена 60000 евро, УПИ 1000 м2 перфектен с масивен довар, беседка облагороден цена 90000 евро, виждате цените са доста различни, имотите са в самото село на асфалт, ток, вода, канал. Ако желаете обадете ми се на посочените телефони и можем да ви покажем всички имоти в Лозен. тел: 9926822, 0899910875
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
15-07-2010 - 09:43:55
Quote
tomina
Здравейте, ние работим и в Горни и Долни Лозен.
Имаме скледните оферти Урегулиран поземлен имот в Горни Лозен 535 м2 - цена 60 000 евро, УПИ в Долни Лозен 900 м2 - цена 60000 евро, УПИ 1000 м2 перфектен с масивен довар, беседка облагороден цена 90000 евро, виждате цените са доста различни, имотите са в самото село на асфалт, ток, вода, канал. Ако желаете обадете ми се на посочените телефони и можем да ви покажем всички имоти в Лозен. тел: 9926822, 0899910875
Вие парите ги нямате за нищо, изглежда smiling smiley Какво точно купуват 60000 евро там? Парче земя, ток и вода в имота, вероятно. Как точно са определени тези цени? Изсмукани от пръстите на някой, който мисли, че земята му струва толкова, щото така я продават всички около него, незнайно защо, или калкулирани внимателно, отчитайки района, инфраструктурата?
Много ми е интересна логиката в ценообразуването. Щото за мен там, в Лозен, 500 квадрата земя не би трябвало да струва повече от 20-30К лева. И мога да се обоснова защо - няма инфраструктура, която да заслужава по-високата цена на парцела, не е толкова чисто място за живеене.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
17-07-2010 - 15:46:20
Съгласен съм, че цената е малко височка, ама хората там вече и доста са попродали и тез парици не са им от първа необходимост за да сложат хляб на масата. Умният собственик на земя не трябва да бърза с продажба, особенно на хубаво място. Инак Лозен е с доста добро разположение.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-07-2010 - 14:47:44
Quote
kalin72
Quote
tomina
Здравейте, ние работим и в Горни и Долни Лозен.
Имаме скледните оферти Урегулиран поземлен имот в Горни Лозен 535 м2 - цена 60 000 евро, УПИ в Долни Лозен 900 м2 - цена 60000 евро, УПИ 1000 м2 перфектен с масивен довар, беседка облагороден цена 90000 евро, виждате цените са доста различни, имотите са в самото село на асфалт, ток, вода, канал. Ако желаете обадете ми се на посочените телефони и можем да ви покажем всички имоти в Лозен. тел: 9926822, 0899910875
Вие парите ги нямате за нищо, изглежда smiling smiley Какво точно купуват 60000 евро там? Парче земя, ток и вода в имота, вероятно. Как точно са определени тези цени? Изсмукани от пръстите на някой, който мисли, че земята му струва толкова, щото така я продават всички около него, незнайно защо, или калкулирани внимателно, отчитайки района, инфраструктурата?
Много ми е интересна логиката в ценообразуването. Щото за мен там, в Лозен, 500 квадрата земя не би трябвало да струва повече от 20-30К лева. И мога да се обоснова защо - няма инфраструктура, която да заслужава по-високата цена на парцела, не е толкова чисто място за живеене.
Както и да погледна на цена от 100 евро за метър земя в покрайнините на София, се сещам за 1000 евро за метър панелена структура на петия етаж в мръсната София. Идиот излязох, че преди време купих апартамент, вместо земя. Сега да имах къща, като бял човек. А твоето виждане за 20-30 евро на метър земя ми допада, защото търся такава цена, но не намирам място да ми хареса на тая цена, приятелю. Хубавите парцели, около които се въртя, като сополиво циганче са все около 100 евро на квадратен метър. И не поевтиняват а намаляват.
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-07-2010 - 15:43:29
Я да ви питам: какво мислите за Петърч и/или Сливница ? Каква би трябвало да е цената там?
И струва ли си човек да живее там? В смисъл много по различно ли би било от едно Божурище например ...
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
21-07-2010 - 15:55:47
Петре, и двете селища са хубасви стига на теб да ти харесва и да е удобно за семейството ти. Вярно магистрала ама ако трябва ежедневно да пътуваш до София и обратно малко множко е за мен. Имам приятели които лете живеят в една от вилните зони на Ботевград и казват че им е удобно (работят в бизнесцентъра на Младост), че и по бързо се придвижвали. Въпросът е по-скоро към децата, колко са голями, на какво си ги научил, какви са ценностите им? Така че няма лошо.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Купувам парцел около София – но къде точно?
06-08-2010 - 22:36:02
Quote
Iana
Гледам сте обсъждали и Искърското дефиле. Да знаете, че там е отвратително. Изобщо хората не трябва да се заселват там. Всичко след Нови Искър е много гадно за живеене. Нека култивирането (бетонирането) на Витоша продължи, а пък дефилето нека си пустее и зеленее. Оставете ги селяните да си живеят там на спокойствие.:]

За всички е ясно, че южните склонове на Стара Планина от Локорско до Костинброд и Искърското дефиле са едни от най-стойностните места за къща около София. Наближава времето, в което цените там ще подлудеят. За разлика от цените по северните поли на Витоша.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-07 23:38 от iiujen.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход