Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен

Публикувано от najnaj 
R. Velchev
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
05-06-2006 - 16:16:59
След наводненията и пропадналия път се предлага откриване наново на летището във Видин за осигуряване на достъп, предвид островния характер на региона, така че в този смисъл г-н Най най е прав за скъпите имоти във Видин, както знаем островите са търсена стока - тишина, сппокойствие, липса на население и досадници и друго каквото се сетите..... Предлага се също Дунав мост да стига до Монтана като първата сухоземна точка от наша страна. clap:
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
05-06-2006 - 17:17:07
Браво бе Пичове,вие да не сте от ЦИРКА,защото тук става въпрос във ФОРУМА за имоти,а вие май наистина сте психясали в пустата му столица,където от стрес ви се привиждат острови,наводнения и тем подобни неща
Молете се да не разклати някое земетресение голямото село,че в желанието си ПАРИ да правите от всеки метър квадратен,сте разбили основите и колоните на всички сгради и мазета ,коридори,тротоари и градинки сте застроили и недай Боже да разклати майката земя ,че мъка ми става за миличките ПЕЧЕЛБАРИ........! winking smiley
Ей, психопат, ти луд ли си, как можеш да желаеш земетресения и разрушени домове на БЪЛГАРИ?!?

Що се отнася до темата - не, не съм от "голямото село", от Русе съм.

За съжаление, по Дунав има само едно селище от цивилизован градски тип, където и доходите са по-адекватни, има и строителство, има и бизнес и забавления, адекватни за голям град извън София. И това определено не е Видин. И ако има шансове някой друг град по реката да заприлича на нещо то това ще са първо Свищов заради университета или Силистра заради рафинерията за 100 милиона евро дето им я правят. Видин има доста да почака. Особено с такива озлобени човечета, които си мечтаят за земетресения и забогатяване от измислени спекулации.

В целия северозападен регион, който за съжаление е изключително зле, единствения град, който започва да прилича на нещо е Враца, не Видин, за съжаление.

Политиката на България очевидно е освен София и Варна, развитие да има единствено в още 4-5 по-големи града - Пловдив, Бургас, Русе, Стара Загора, Благоевград, Търново.

За съжаление Видин не е измежду тях и поради тази причина купуването на имот там си е жива набутвация. Няма да се правят големите спекулации там, просто забрави.

Според НСИ най-скъпите имоти са в 5-те най-големи града: София, Варна, Бургас, Пловдив и Русе. Видин въпреки спекулациите със тоя измислен и никому ненужен мост е средна работа:
[www.nsi.bg]

Съжалявам, че съм груб, но към хора, които ламтят за спекулативни печалби и мечтаят за земетресения, избити хора и порутени домове няма как да се отнасям по-културно.

Провинциалист!

Petar(Peter)
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
06-06-2006 - 10:45:26
4ovek,
Не се офлянквай! Ти пусна мухата за земетресенията в главата на najnaj smiling smiley
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
06-06-2006 - 12:17:37
Да ти кажа, аз 4овек отдавна го подозирам, че е виновен и за международното положение :} :}
Майтапа настрана, без да искам да обидя някого, но манталитетът и начинът на мислене на хората от тоя край са уникални. И това е по-сериозен проблем и по-нерешим от инфраструктурата, например.
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
06-06-2006 - 12:58:06
АЗ какво да направя, че човечеството действа неразумно - концентрира огромни ресурси в опасни райониsmiling smiley
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
06-06-2006 - 14:00:15
А не така. За международното положение са виновни комунистите. Какво им трябваше да издигат лозунга "НА всекиму според потребностите" та останалия свят да им покаже, че човешките потребности са безгранични и така да се роди консуматорското обществоsmiling smiley
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
06-06-2006 - 15:00:24
Ех,колко мъка има на този свят!
GROMIT,успокой топката и полекичка да не се контузиш............ winking smiley
Та за твое сведение ще ти припомня някой неща от историата/ако не си бил в час точно по тази тема кад си ми бил по мъничък и т.н./
Колкото до цивилизованите градове -осттавям темата за тебе,а сега ще те светна за инвестициите............!
Колкото и да си озлобен към Видин/незная поради каква причина,а и не ме интересува много/освен да ти е бил стара пушка в казармата някой от Видин и да те е ГОНКАЛ и ти сега да си връщаш във ФОРУМА ,обаче без причина..../ smiling smiley
Та да ме извинат колегите ,че ще се повторя;на теб GROMITE ти светкам за следното;
-втората по големина черква в България,ако незнаеш е в Видин,а не в Русе,БАЙОВОТО момченце
-най-голямата синагога също е в нашето село ,а не във вашето..... :}
-единсвената джамия в света със СЪРЦЕ ,а не с полумесец също е във Видин
-видинското царство последно е паднало под турско робство за разлика от Русе ,кудето сте се предали първи и сте отворили вратите-БУЗКИТЕ на града ..... spinning smiley sticking its tongue out
И сега да ти кажа и нещо много важно:
КОЛКОТО И ДА ТЕ Е ЯД ,ЧЕ ЩЕ ИМА ДУНАВ МОСТ 2 ,КОЙТО Е НАЙ-ПРЕКИЯ ПЪТ ЗА ЕВРОПА,А НЕ ЗА РУСИЯ, ще бъде пак при ВИДИН,нали разбираш за какво става РЕЧ?
Разбирам РЕВНОСТТА ТИ,но такъв е живота,гледай напред и СПОКО.
КОЛКОТО ДО ЦЕНИТЕ -когато в миличкият ти градец РУСЕ СЕ РЕАЛИЗИРАТ 100% печалба на парцелите и земеделската земя като в /нашто село /,аз брато ще те
почерпя -стига да имаш КУРажа да ме гледкаш в оченцата и да не се заяждаш без ОСНОВАНИЕ............

колкото до този текст,без да се подписваш най-отдолу ,то си ти личи ,че си си -това което искаш да покажеш с подписа си:

Съжалявам, че съм груб, но към хора, които ламтят за спекулативни печалби и мечтаят за земетресения, избити хора и порутени домове няма как да се отнасям по-културно.

Провинциалист!

Аз нямам коментар;
без да злобея ,че не съм от София или Русе..........
smoking smiley smoking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2006-06-06 16:40 от najnaj.
Re: Интереса към закупуване на имоти във Видин е траен
07-06-2006 - 11:04:16
Ей GROMIT-русенлия,куде си?
Много се изненадах на острия ти език,защото имам доста колеги от Русе,но не ги познавам в такава светлина и така, хапливи като теб.Обърни внимание на темата във ФОРУМА и тогава си изливай нервите.
На такива като теб им се иска само един мост да има и да е колкото може по близо до Русия,а че влизаме в Европа -хич не им пука.
Ти да не си МИТНИЧАРЧЕ- и да ти се иска тировете и другите пътуващи да чакат по една седмица по границите ,за да бъдат рекетирани по лесно,а ?
Мойто скромно мнение по този болен въпрос е ' ....КОЛКОТО ПОВЕЧЕ-ТОЛКОВА ПОДОБРЕ" .......това важи както за мостовете на р.Дунав,така и за инвестициите в недвижими имоти в България,а не само в определен град.
Колкото до северозападния регион-ако не си запознат ссъс ситуацията,Видин е областен град,а не този на който на теб ти се иска,а има си хора които определят ЗАЩО,КАК ,КОЛКО И КЪДЕ да бъде центъра на дадена област и радостното ,че това не са заблудени овчици като теб -БРАТО!.... clap:
Брато, брато, стига се пени, омаза клавиатурата със секрети. Хвани се в ръце, върши си работата, не се занимавай с писане на идиотски монолози.

Вземи направи примерно един уебсайт на агенцията си.

И спри да си мечтаеш за земетресения, разрушения, спекулативни свръхпечалби и подобни глупости.

Идиотски спорове не ми се водят, още по-малко някакви провинциални дивни от сорта кой е по-по-най. Нямам интерес и нямам желание. Нито пък има база за сравнение - да сравняваш Видин с Русе е все едно да сравняваш Русе със София.

Живей си живота, повече усмивки и по-малко злоба.

Склонен съм да вярвам, че наистина средата и манталитета са по-определящи от инфраструктурата и разните финансови показатели.

Айде, брато, лек ден!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход