Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся включване на зелено

Публикувано от varna 
Търся включване на зелено
22-10-2009 - 12:24:20
Търся да се включа в ново строителство (начален етап), гр.Варна. Така излиза по-евтино. Имал ли риск?
Re: Търся включване на зелено
22-10-2009 - 13:17:56
Почти не ако имаш пари да повториш после ако стане фал. :]

_________________
Re: Търся включване на зелено
22-10-2009 - 14:55:34
При включване на зелено винаги има малък риск, но най-много строителят да те прати за зелен хайвер!
Re: Търся включване на зелено
22-10-2009 - 22:34:38
Това е шега , нали !? Във Варна нямате ли свободни построени апартаменти , че искаш на "зелено" !?

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Търся включване на зелено
22-10-2009 - 23:38:59
Човекът иска на зелено, защото така е по-евтино. няма готови апартаменти, които да се продават на "добри" цени. Щом са готови предприемача не е на зор да продава, а още по-малко ще му скимне да строи насред криза за да хукне да продава евтино, за оборотен капитал.

Евтино сега се купуват или окаяни стари жилища или жилища в строящи се обекти, където предприемачът се нуждае от определена сума за да продължи, тогава продава 1-2 апартамента изгодно за да си набави сумата.
Re: Търся включване на зелено
23-10-2009 - 21:50:58
евтиното е скъпо. запомни таз проста и вярна поговорка. и забрави за каквото и да било да плащаш на зелено докато България не стане нормална Европейска държава а не Анадолска.
Re: Търся включване на зелено
25-10-2009 - 19:16:11
И колко ще е евтино др. Иванов ? Я виж къде е например ул. Бдин и ми кажи каква цена да искам на зелено , защото мисля и преговарям там да строя ! Посъветвай ме деТ сЪ вика ! smiling smiley

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Търся включване на зелено
25-10-2009 - 19:25:51
От къде да знам къде е ул. Бдин?

При всички случаи е по-евтино и това е начина да си намериш жилище, каквото искаш, а не каквото е останало непродадено при бума. Бог ти е дал глава да прецениш рисковете и да ги избегнеш, както е създал адвокати да ти дадат акъл и да спечелят от теб.

Само пример, коментирахме около Нова година един обект в Обеля, който беше обявен на 330Е, но се оказа, че се продава на 440Е/м2. Човека продаде 2-3 апартамента, закрепи положението и сега продава на 740Е, като е построил почти ко кота Било. На практика, ако не се съмнявах, щях да съм сложил в джоба 30 хил. за 10 месеца, но тогава и на мен ми се видя пълно менте, въпреки, че го гледах няколко дни.
Re: Търся включване на зелено
25-10-2009 - 19:59:17
Да бе , вярно ..... ти освен сънито (тоя кенеф нещастен ) ти друго не знаеш ! А за google maps чувал ли си ? Ми виж къде е , нали си анализатор ! Стига с тая Обеля , човека говори за Варна и както можеш да се досетиш (вероятно !? !? !? !? ) и аз говоря за там ! Ако пак ще теглиш ластици "по принцип " вземи се откажи ! Бдин е в топ център на Варна ! Аре ся търси в картите и анализирай !

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Търся включване на зелено
25-10-2009 - 22:10:14
avatar
Не се занимавай със зелени истории, гледай направо нещо готово
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход