Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартамент за четиричленно семейство във Варна

Публикувано от Zrfv 
Re: Апартамент за четиричленно семейство във Варна
22-10-2009 - 02:02:12
и кво сега, на огледи ли ще се водиме. не съм броки и не правя реклама. просто мисля да се преселвам към варна и да ти кажа пред теснотията и мръсния въздух в града реших да си търся къща. сега съм се спрял на едно място в свети никола. има канал, ток и вода и 300 (250 от тях асфалт) метра шибан път до главната улица. реших 4е тези 300м скапан път не са ми толкова голям проблем (стар жип=10к лева) и ги предпо4итам пред мръсния въздух в центъра и усещането да живея като в 4екмедже - апартамент със съседи от вси4ки страни. в околностите на това конкретно място има парцели които са на 50-100м от главен път. и дори тези 50-100м биват! ама не се продават. конкретно съм бил на гости на приятели в евксиноград и там си има вси4ко - път, ток, вода.
въпроса не е дали инфраструктурата (думата комуникации за мен има друго зна4ение) там е идеална а каква ти е алтернативата и кое за теб конкретно е по-важно.

сори за лошата кирилица ама нещо ми се скапа компа.
Re: Апартамент за четиричленно семейство във Варна
22-10-2009 - 02:12:52
Път, ток, вода, асфалт, интернет има и на други места. Въпросът беше фамилна къща като алтернатива на апартамент за четиричленно семейство (включително като цена).
Все пак май става дума за общи приказки...
Re: Апартамент за четиричленно семейство във Варна
22-10-2009 - 03:32:58
Бай Пешо Написал:
-------------------------------------------------------


> АПАРТАМЕНТ 113 м2, кв. Левски, до пицария Селена ,
> нов, юг, камина - 89600 EUR 089/4634314

Този е постоянно присъствие в в-к Позвънете от повече от година. Не ми се ровят файлове, но беше май към 110 000 Е преди. Щом до сега не е продаден, едва ли е нещо, което ще му хареса.


Re: Апартамент за четиричленно семейство във Варна
22-10-2009 - 04:15:21
Zrfv Написал:
-------------------------------------------------------
Единствената читава на прочит
> оферта, която намерих, бе за апартамент стара
> тухла в 'Чайка' с 3 спални, хол (20м2) и
> трапезария+кухня (пак 20м2 някъде) на 100к евро.
> Не беше споменат етаж, а реаплана площ бе около
> 110м2 май.

Градски,

Този мисля, че е на 1-ви етаж (без гаражи отдолу). Имаше две подобни обяви в Чайка - едната във високите блокове на сп. Отдих и Култура (бл. 64, 65, 66) , другата на сп. Акациите (бл. 23, 24, 25) пак високите пред Курортна Поликлиника. И двата на първи етаж, освен прекрасната (за Варна де) локация, мисля, че са пълна скръб. В Бриз гледах един, наистина много добре направен с 3 спални, на самата магистрала и с гараж, но му искаше майка си и баща си - нещо близо до 200 000 Е беше миналата година, после падна май малко, но това наистина са много пари за БГ, било то и на добро място във Варна. Блока в Чайка зад 68-ми е пълна скръб, имам апартамент в 68 и го знам много добре. "Нашия" блок го закрива като стена отпред (девет ли, десет ли входа, не е просто кооперация да имаш пред себе си). Откакто построиха блоковете отзад, няма и къде да паркираш (е, не е толкова зле като в Гръцката, ама не е и като едно време както беше, аз там съм израснал).

За къща - според мен най разумната и не толкова скъпа алтернатива би било Виница - преди години беше едно село, но точно затова си има инфраструктура, редовен градски транспорт, чист въздух, а е и на 2-3 километра от Св. Константин, ако харесваш да ходиш там на плаж през лятото (за мен е един от малкото останали сравнително нормални курорти по Черноморието). Това ако ти се занимава с покупка на парцел, строеж и пр.

Пак се замисли от някой предприемач да вземеш два съседни апартамента. Те предпочитат да строят двустайни, че по-лесно се продават, ако намериш в нова кооперация да се продават два съседни, правиш му предложение, че купуваш и двата при сериозна отстъпка от цената. Имам един съсед, който завършва сграда на Евксиноград (на самата магистрала) - очаква акт 16 до март 2010, продава в момента на 900 Е на м2, явно има доста свободни, а и явно е позакъсал, че има сграда в Бяла (продава я на себестойност цялата) и строеж на ул. Преслав (офиси+апартаменти) - там трябва да ти е близко до сърцето, то си е почти в Гръцката. Щом ме покани у тях да ми предлага или да съм питал приятели дали търсят, значи не е на добре с продажбите, а продава и своя, където живееше преди на "моя' етаж на 1000 Е на м2, който и да беше от другите апартаменти на етажа, щях да го купя, ама точно тези не ми харесват като изложение и разположение. Мога да ти дам тел да си говориш с него и да го питаш за Евксиноград или на ул. Преслав (там сигурно ще е скъпо, не съм го питал за цени).

При положение, че няма нищо читаво и достъпно на пазара, няма за къде да бързаш. Имотите тепърва ще потъват според мен (субективно мнение), вярно, че Варна е малко по-особен пазар, но все пак се намира в БГ и няма как да не се отрази спада.








Re: Апартамент за четиричленно семейство във Варна
22-10-2009 - 10:33:39
Булкане,

За изгледа от кооперацията зад 68-ми си абсолютно прав - тягостно е да гледаш тази сива стена пред себе си, това беше първото, което ми направи впечатление,когато влязох, но иначе всичко друго е почти перфектно на апартаментчето и сградата.

За съжаление, нито 'Евксиноград', нито имот на 'Преслав' са след приоритетите ми, но ти благодаря за желанието да помогнеш.

Що се отнася до мисленето, не съм спрял да мисля smiling smiley Не бързам за никъде иначе winking smiley
Re: Апартамент за четиричленно семейство във Варна
10-11-2009 - 11:12:23
Ето погледнете тези два линка.
[www.allbulgarianproperty.com]
[www.allbulgarianproperty.com] *book*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход