Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да продавам или да строя?

Публикувано от ing_petrov 
ing_petrov
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 09:50:03
Благодаря Tzanko за интереса ще ти пратя скица , даже и снимки на парцела, там вече е заселено с англичанчовци така, че може и да им хареса. Явно някои са се засегнали от идеята ми за застрояване, та искам да им кажа че уважавам всеки който се занимава с такъв род дейност, и определено аз като обикновен геолог едва ли бих имал амбицията да се захвана с такова начинание, и за това търся съвет именно от хора като тях, които са наясно с реалността а не с илюзиите за "замъка хранков" в малинова долина confused smiley . За мен е важно да взема решение и май както го, гледам скоро тоя парцел ще е поредния в обявите за продан, жалко щото имах желание да създам нещо ма явно няма да е там.
Анонимен потребител
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 10:09:33
Моя съвет е да си намериш някоя фирма, която срещу обезщетение ще построи нещо, а не да се хващаш на "зарибявки" от сорта - "Интерпланетарна компания "Звезда 7" търси парцел да построи луксозни жилища за марсианци"

Само на няколко неща обърни внимание в поста на Tzanko:
1) Може ли компания дето се цани да строи за "дипломати от висок ранг" да ти дава e-mail за връзка на mail.bg confused smiley
2) Може ли сериозен инвеститор да се представя с първото си име confused smiley
ing_petrov
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 10:19:44
Мнда ето за тва говоря, че тия отношения са ми чужди, малко.
Благодаря за акцентите Тинки Уинки clap:
Ми дайте ми идея за фирма, аз знам 2-3 големи строителни фирми, но те няма да се занимават с мойте 850м2 smiling smiley Кой е коректен и не ще да строи небостъргачи в софия?
Анонимен потребител
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 10:56:58
Тука 4ovek пак ще каже, че това, че определена фирма се препоръчва от определена банка нищо не значи ама погледни все пак тези фирми:
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]

Пък и в крайна сметка винаги можеш да пуснеш една обява в сайта и те сами ще ти се обадят заинтересованите фирми - само се пази от някой дето ти разтяга локуми ала "WS Teleshop" smiling smiley
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 12:19:13
Първо си напарви градоустройството , изкарай си виза и тогава търси оферти. Защото само по параметри е трудна работа и за продажба и за обещетение.
ing_petrov
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 14:30:21
Благодаря за предоставеното инфо :] , ще поразгледам и потормозя тия хорица smiling smiley
Ако стане нещо ще ви поканя да срежеме лентата и изпием шампанското :}
Определено мисля да извадя първо виза щото е мн несериозно да занимаваш хората с някви хипотетични идеи. Като дойде тоя момент пак ще ви вербувам за помощ и мнение по темата, т.е. дали става строителя или пак нещо сънувам winking smiley
ann
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 18:43:35
Ako oshte mislish da go prodavash molia bi li drasnal e-mail sas skici i na men osven razni drugi forumci?
imam potencialen kupuvach blizak priatel predvid kakto i lichni sentimenti kam raiona taka che i az moga da se okazha v kachestvoto na kupuvach.

annchen_p@yahoo.com

Tova ne mi e istinskoto ime razbira se no palna informacia za sebe si moga da dam bez pritesnenia
Re: Да продавам или да строя?
27-04-2006 - 19:03:20

Shte ochakvam skitza / snimki , ako i kogato ste gotov da prodavate partzela.
ing_petrov
Re: Да продавам или да строя?
28-04-2006 - 13:57:44
искам да питам 4оvek-a и другите които явно са наясно със темата, та на тва мое въпросно парцелче има и построена 2-етажна вила (спомен от соц год), тва проблем ли е или предимство? Аз не я смятам като постройка с пазарна стойност и за тва въобще не съм мислил за нея, но може ли тя да се окаже проблем?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход