Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?

Публикувано от kote 
вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?
18-08-2009 - 11:45:00
Та питането е следното - може ли и как да се продаде подобен имот?700 м2 във вилната зона на селото, има приличен път до местото, много хубава панорама, естествено терасирано, има ток, вода няма, има малка къщичка от две стаички и покрита остъклена веранда отпред (направена е в най-горния край на мястото, узаконена е) има и резрешение за строеж на виличка в центира на парцелчето (само незнам дали има давност това разрешение, щото ако има сигурно е изтекло).Запуснато и буренясало, но с борова гора на 300 метра, има съседи които са често там, има и едно постоянно живеещо семейство в близост.От селото има ежедневно автобус и влак до София - 45минути до 1 час отнема.
Искат му се 4000 евра или 8000 лева на това имотче.
Има ли брокер, който би се заел с продажбата на такъв тип имот предвид отдалечеността му и малката комисионна?Досега е предлаган само на близки и познати.
Посъветвайте ме как да го продам - обяви, брокери, да продължавам с близките и познатите???
Re: вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?
19-08-2009 - 09:32:24
Пусни си обяви по сайтовете.Може и да го вземе някой...макар,че толкова далече от София...трудно.А ако има компактна маса цветнокожи в селото...забрави просто...Не и сега насред кризата.
Re: вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?
19-08-2009 - 11:47:31
Остави и телефон за връзка.
Re: вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?
19-08-2009 - 12:06:34
Значи няма агенция, която да се занимава с вили? Аз така и предположих де, доста е по трудоемко и недоходоносно от апартаментите.
Ще пробвам с обява в сайт, само се притеснявам че подобни имоти се търсят предимно от възрастни хора, които не сърфират всеки ден из нета...Балогдаря за съветите.
Re: вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?
19-08-2009 - 13:31:21
Здравей,

Мисля че агенция 'БИЕС" се занимаваше само с къщи и вили.
Потъси им кординатите

Поздрави,

smoking smiley
kote Написал:
-------------------------------------------------------
> Значи няма агенция, която да се занимава с вили?
> Аз така и предположих де, доста е по трудоемко и
> недоходоносно от апартаментите.
> Ще пробвам с обява в сайт, само се притеснявам че
> подобни имоти се търсят предимно от възрастни
> хора, които не сърфират всеки ден из
> нета...Балогдаря за съветите.
>


Re: вилна зона "Долно Камарци" - въпросче?
19-08-2009 - 13:32:00
Подобни имоти се търсят и от млади хора. Работещи интензивно, които съответно имат нужда от интензивна почивка. Семейни хора, желаещи да прекарват почивните дни със смейството си далече от София и др.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход