Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сайт за ипотекирани имоти

Публикувано от Ivel 
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 14:03:58
jores може ли да обясниш по какъв начин получаваш информацията, обхваща ли сайта ти всички съдии-изпълнители(както частните така и държавните), някакви подробности, без разбира се да се навлиза в "търговската тайна". И ако може едно предложение. Да се дава информация за годината на завършване на имота или поне дали говорим за гредоред, панел, епк, тухла и т.н. ако въобще е възможно разбира се.
Иначе поздравления за сайта, не съм убеден, че дългоочакваният на КЧСИ ще е с нещо по-добър.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 14:30:27
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> jores може ли да обясниш по какъв начин получаваш
> информацията, обхваща ли сайта ти всички
> съдии-изпълнители(както частните така и
> държавните), някакви подробности, без разбира се
> да се навлиза в "търговската тайна". И ако може
> едно предложение. Да се дава информация за
> годината на завършване на имота или поне дали
> говорим за гредоред, панел, епк, тухла и т.н. ако
> въобще е възможно разбира се.
> Иначе поздравления за сайта, не съм убеден, че
> дългоочакваният на КЧСИ ще е с нещо по-добър.


В обявленията за публична продан не фигурира информация за "годината на завършване на имота или поне дали говорим за гредоред, панел, епк, тухла и т.н."

За голяма част от имотите може да се прецени на око какви са.
При сериозен интерес може да се попита организатора, при още по - сериозен интерес да се посети на място.

Храбър благодаря отново за добрите думи smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-02 22:55 от jores.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
04-06-2009 - 01:47:52
технология за събиране на информация:
ходи се с едно фото и се щракат обявите от таблото.
То ако имаше желание за съдействие от другата страна предполагам, че jores нямаше да си трае.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
04-06-2009 - 07:24:57
Идеята на Jores е отлична и именно в този глобален вид, имам впредвид за цялата страна а не само за София и Варна, както някой по горе уточни, че сайта ставал. Аз очаквам нещо такова, но наистина глобално, естественно в рамки кореспондиращи на БГ СИ. Това имах на ум с беСполезноста на targ.bg - информацията (предложенията) са малко а не ми се вярва да няма повече такива имоти. За правописната грешка се извинявам - нарочно не я коригирам, този форум трябва да знае своите герои, винаги съм се дразнел от неграмотници. Посипвам си главата с пепел и принасям извинения за Jores ако с нещо съм засегнал сайта му и самият него.
P.S. O ето вече са го пуснали този сайт [www.sales.bcpea.org] . Ее ама вие да не сте се наговорили, там има точно 16 обявени имота. Това вече е извращение. Нима всички си обслужват образцово ипотеките.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-04 07:41 от Ivel.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
04-06-2009 - 11:39:27
Ивел, информацията качвана на targ.bg според мен не е никак малко, поне от гледна точка на това, че е най - голямата на която може да се попадне /ако бъркам кажи/. Със сигурност може да бъде поне с 50% повече - и това ще стане smiling smiley , някой ден. Стремежа в момента е да покрием по - голямата част от областните градове.

Безполезен е думата която ме наостри и за това отговорите ми бяха в тази насока. Не знаех какво искаш да кажеш.
Извинявай ако съм те обидил ...

*bow*

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход