Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сайт за ипотекирани имоти

Публикувано от Ivel 
Сайт за ипотекирани имоти
01-06-2009 - 20:00:14
Нали някъкъв сайт трябваше да старира от 1-ви Май а после го отложиха за 1-ви Юни за ипотекирани имоти - къде е? Този targ.bg не го броя - бесполезен е. Няма ли най-после да се появи нещо от този сорт, реално полезно и работещо. Нима банките нямат интерес от такава публичност!
Re: Сайт за ипотекирани имоти
01-06-2009 - 21:20:30
Отложен е за 1 юли, иначе в търга има много хубава информация за София, Пловдив и морските градове.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
01-06-2009 - 21:54:19
Благодаря, ще чакаме да видим какво ще има там.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
01-06-2009 - 21:54:45
Re: Сайт за ипотекирани имоти
01-06-2009 - 22:04:29
БеСполезния сайт
още дълго време май ще бъде единствената смислена алтернатива в тази област има и други /имот.бг, съдебен изпълнител.ком, пъбликсейл.ком и т.н./.
Сайта на Камарата на частните съдебни изпълнители трябваше според думите на председателя и да тръгне на 1 май, 1 юни сега 1 юли ще поживеем ще видим winking smiley

Разговора за сайта на камарата съм го водил преди 2 години и от тогава все тръгва и взех, че реших да го направя аз.

Ако нещо в targ.bg не ви харесва и е смислено и приложимо /и търговски изгодно за сайта/ може да го подобрим.
Ако споделите разбира се а не наблягате на неговата беСполезност!
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 00:36:36
на мене ми беше полезен. следя 1 търг в провинцията където сделките беха малко и преди кризата .цената е надута и вероятно ще го повторят. ако има сделка ще послужи за добър ориентир.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-03 05:03 от nradev11.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 12:22:46
Много си е добър сайта. Можеха от камарата да ви дадат пари на вас, вместо да се ТУТКАТ. Или даже и да не ви дадат пари, да пращат периодично по-пълна информация. Успех.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 12:47:33
Очаква се обявите в края на годината да са толкова много, че им трябва по-мощен сървър :}
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 12:58:19
Аз също чакам с нетърпение да започне да функционира системата на КЧСИ. В момента обработката на инфото, което виждате на сайта е меко казано по "аборигенски".
Много по удобно ще е да се копва и да се прехвърля.
Но имам някакво вътрешно усещане, че дори и да тръгне не всички и не на време ще качват продажбите. Дано не съм прав.

Благодаря на всички, които оценяват сайта и възможностите, които дава.
Не е развит достатъчно - факт, но е само на два месеца и половина.
Има идея за оптимизиране, която надявам се с помоща на потребителите ще развием за да се получи по - полезен и качествен продукт.
Re: Сайт за ипотекирани имоти
02-06-2009 - 13:11:50
greenbul Написал:
-------------------------------------------------------
> Очаква се обявите в края на годината да са толкова
> много, че им трябва по-мощен сървър

То това се чака от много време. Обявите сега не са повече от миналата година.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход