Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Печаливша ли е стратегията на Адрес?

Публикувано от Селяк 
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 05:21:31
Wilson , ти като си юрист що не работиш като адвокат ,съдия или прокурор а си станал брокер бре.
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 10:18:42
Бротариус написал- Наняколко пъти натъртих върху този %, защото изначално това е грешен тип заплащане за услугите предоставени от брокерите и като резултат изкривява тяхната безпристрастност, което рефлектира върху професионализмът им.
При заплащане на % е ясно, че брокера има по-голяма печалба при сделки на високи цени, което автоматично противоречи на презюмпцията, че той защитава интересите на клиента (купувача) . Количеството работа при продажба на апартамент за 20К ЕУР и 60К ЕУР е едно и също реално.

И З Н А ЧА ЛНО да ти обясня---------------Първо приятелю да поясня ,че не харесвам мърши ..и за това не им спестявам истината ..Второ умната ти мисъл само доказва колко си ТъБ...и за това няма да я коментирам...

Колкото до моята квалификация...,ако имаш пред вид образователен ценз...е достатъчна...,тоест Имам "ВИШО", а не "изначално" образование ,като теб..

ТРЕТО научи се да пишеш правилно...Правиш елементарни правописни грешки.. :}
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 12:36:07
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> И З Н А ЧА ЛНО да ти обясня---------------Първо
> приятелю да поясня ,че не харесвам мърши ..и за
> това не им спестявам истината ..Второ умната ти
> мисъл само доказва колко си ТъБ...и за това няма
> да я коментирам...
>
> Колкото до моята квалификация...,ако имаш пред вид
> образователен ценз...е достатъчна...,тоест Имам
> "ВИШО", а не "изначално" образование ,като теб..
>
> ТРЕТО научи се да пишеш правилно...Правиш
> елементарни правописни грешки..

Добре, че съм в добро настроение, та ще се опитам да ограмотя брокер smiling smiley

[www.eurodict.com]
Това е тълковен речник, нещо което никога не си ползвал, но е полезно за хора на твоето ниво.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-06-05 12:44 от brotarius.
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 13:42:02
avatar
n.radev - Wilson , ти като си юрист що не работиш като адвокат ,съдия или прокурор а си станал брокер бре


.... хммм ако ти отговоря честно няма да ми повярваш, но все пак ще ти отговоря Радев ... истината е че си харесвам работата, имам вече и доста клиенти референти,
занимавам се с тоя бизнес вече 6 год., хората са доволни и ме препоръчват, не за друго, а защото им върша работа, парите са фактор, но не и тази година, ако правилно ме разбираш ... въобще с две думи ... причината е комплексна, колкото и прозаично да звучи. Пък и съм на принципа доволни клиенти - работещ бизнес. Така че се старая, но без да се изхвърлям ...

Поздрави и весел Weekend,

Cheers,

*beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-05 13:44 от Wilson.
Анонимен потребител
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 15:34:56
Wilson, Wilson - това всички брокери го разправят.

Чудно защо по форумите само недоволно клиенти?
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 15:44:27
Явно няма обичай ,доволните да пишат благодарствени писма по форумите smiling smiley
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 15:54:15
Селяк Написал:
-------------------------------------------------------
> Измина доста време от налагането на новата
> стратегия на Адрес (комисион само от продавача) и
> е време да се направи равносметка. От това което
> се пише в медиите, ми прави впечатление, че от
> Адрес не се оплакват. Напротив, отчитат известно
> раздвижване на пазара и май са доволни. Та, какво
> е вашето мнение? Наистина ли формулата "комисион
> само от продавача" в момента работи по-добре?

Това с "комисион само от продавача" е абсолютна простотия. Няма значение от кого ке кажеш че си взел комисионната - от продавача или от куповача. Важното е комисионната да е в поносим размер. До колкото знам при "Адрес" - комисионната е доста голяма.
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 16:01:08
avatar
Тинки, правило № 1, запиши си го и се постаряй да го запомниш ако можеш!

ДОВОЛНИ И ЩАСТЛИВИ ХОРА НЕ ПИШАТ ПО ФОРУМИТЕ!

Там са предимно хора, които са недоволни от всичко, като почнеш политиците ни са калпави, дай да ги обесим пред Народното събрание, известните хора са боклуци, брокерите са шарлатани, строителните предприемачи - мафиоти и кожодери, лекарите - кръвопийци и т.н и т.н и т.н.

Доволният човек има друг начин на мислене, себеизразяване и волеизявление.

Той не се крие зад PC-то си за да плювне някой и да го омаскари!

Самият аз вече си задавам въпроса защо аджеба пиша във форума?

Това май се явявява нещо като пристрастяване ...

What do you think buddy boy?

Затова спирам за 1 седмица :ami:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-05 16:01 от Wilson.
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
05-06-2009 - 16:51:57
бРОТАРИУС-Ти просто смърдиш с простотия и неграмотност...Научи се да пишеш без правописни грешки ..върни се в 3 клас.. smoking smiley
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
06-06-2009 - 15:36:00
Има ли особено значение дали ще е в левия или в десния крачол? Има, разбира се! Когато се обърнеш към агенция и им търсиш услугите да ти продадат имот, нормално е да им се отплатиш по някакъв начин. Начинът обаче не е с кутия бонбони, нали се сещате? Когато те ви се обадят, видяли ваша обява във вестника или интернет, историята вече е друга. В един толкова нерегулиран бизнес като посредническия, всеки прави каквото си поиска. С много слава или тотално безизвестни, когато ги оставиш няколко пъти на сухо, ей така, точно в момента, в който са си казали- "Добра работа, свършихме." - и започнат да клепат на парцали - "Къде сгрешихме?" - ще разберат тази тънка подробност, която споменах по-горе. До тогава, всичко ще е кич, чалга и търговия все едно сме на битака...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-06 15:39 от scbfc.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход