Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

овча купел 2

Публикувано от vlastoy 
овча купел 2
25-05-2009 - 16:13:40
Здравейте, имам предложение за купуване на имот ново строителство в Овча Купел 2. Моля за мнението ви за квартала, инфраструктура, комуникации, удобства,неудобства... абе всичко за което се сещате. Благодарско в аванс.
Re: овча купел 2
25-05-2009 - 16:33:18
Панелен квартал, множество мургави братя и сестри и доста кучета, беден от към магазини, инфраструктура на средно ниво. Най-добре отдели половин ден и отиди и разглдай на място. Все пак впечатленията на който и да било човек са субективни и не са миродавни за всички.
Re: овча купел 2
25-05-2009 - 22:59:10
Тино, благодаря ти за отзива, от Варна съм и не ми се бие път напразно
Re: овча купел 2
25-05-2009 - 23:18:17
много зле. на зелено ли е и на колко ти го оферираха



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-25 23:36 от nradev11.
Re: овча купел 2
26-05-2009 - 08:57:00
Какво означава много зле?
Ново строителство, построено е и има акт 16. 700 Е.
Re: овча купел 2
26-05-2009 - 10:17:21
Ако често ще си пътуваш до Варна имай предвид, че от ОК до АМ Хемус в дни и часове пик само излизането ще ти е един час.

Защо не се огледаш в кв. Хаджи Димитър, Слатина (средна ръка),
Левски (евтиния) или в по-скъпите Гео Милев и Редута.
Re: овча купел 2
26-05-2009 - 10:32:17
Напускам Варна, местя се. Кажи ако обичаш предимства на едните, и недостатъци.
Освен по-близо до маг.Хемус, друго какво?
Re: овча купел 2
26-05-2009 - 13:06:21
Предимствата на по-скъпите са че са в по-хубав квартал, с по-малки сгради и по-високи дървета.

Редута е квартал, където има предимно къщи и ново строителство. Няма 15-20 етажни блоци. В Гео Милев е по-скъпо. В Левски между блоковете има по някоя и друга фиданка, но пък е лесно достъпен центъра.

Според мен най-хубави са южните - предпочитам панел в Стрелбище пред тухла в ОК 2.

Гоце Делчев, Мотописта са по-евтини от Стрелбище, Хиподрума и Иван Вазов. Последните 3 за мене са в топ 10 за живеене. Пешеходна достъпност до центъра, Южния парк, много зеленина, стари квартали, хубавиня, но цените там неслучайно са по-високи.

И един съвет, не се мести ако не е спешно, във Варна е много по-хубаво отколкото в София. Вервай ми, софиянец ти го казва. smiling smiley

А за ОК 2 - не е толкова лошо, сравнително близо е до центъра, граничи с Околовръстното, но от другата страна на ОК 1 е Факултета. Но то пък къде ли няма цигани.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-26 13:08 от optimistko.
Re: овча купел 2
26-05-2009 - 15:53:46
Коя Овча купел??Ако е в старата част е добрЕ..донякъде...Недостатък е ,че няма транспорт..Ако си постоянно с кола дреме ти..Тих е квартала..и е спокоен...Циганета има ,но са в страни..няма да пречат..Всъщност казвам добре ако го купуваш за живеене И ЗА ТЕБ..аКО ЦЕЛТА Е да инвестираш бягай от там .Наемите са тънки ..пребродажба в момента не става ..Успех.. *ok*
Re: овча купел 2
26-05-2009 - 20:32:56
Optimistko, Turbozol, мерси за мненията, съставих си за себе си впечатление. *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход