Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е

Публикувано от manolski 
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
09-03-2009 - 01:09:23
Аз имам един парцел в Прибой 630м2 мога да ти го предложа. Явно е близо до парцела на манола - моя е на 80м от главния път, с отбивка до спирката.
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
09-03-2009 - 11:59:18
Пацо, к'ви пари му искаш на твоя парцел. Ако е изгодна оферта бих искал да го видя
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
09-03-2009 - 19:10:19
дай мейл да ти пратя скицата.
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
10-03-2009 - 16:21:02
Здрасти Пацо,
това ми е мейла monidjouglarski@abv.bg
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
16-03-2009 - 10:58:58
Manolski,направих справка за Прибои. Мои познати които живеят на Ракитника ми казаха,че преди 3 год са им предлагали место на Прибои и те са отказали защото било червена зона- свлачище. Казаха също,че може да се провери наи-точно в кметство Галата, техническа служба. Казаха също,че собственици на парцели там са плащали на геодезия за нови проби с цел изваждане на имотите им от червена зона и в последствие продажба. Съвет да бъете внимателен. Успех.
Прибой и Ракитника
03-04-2009 - 11:00:42
здравейте, да вметна нещо много важно при закупуване на парцел в Прибой и Ракитника с цел построяване на еднофамилна къща - и двете местности са в ЗОНА Б според Закона за устройство на черноморското крайбрежие, и ако до парцела ти няма наблизо канализация, ще е много трудно да получиш разрешение за строеж, дори и с пречиствателна станция

Моят случай е такъв с Ракитника, и е голямо разкатаване! Въпреки това не се отказвам!

moody smiley
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
03-04-2009 - 13:14:50
Мистар, благодаря за инфото. Аз събирам инфо за зоната. До мен има къща, построена на груб строеж и предполагем е минал през всички инстанции. Освен това наоколо има къщи и...... де да знам. Ако знаеш нещо любопитно бих бил благодарен да споделиш. Знам, че тока и водата са слаби, но това е разрешимо. Парцелът ми е на спирката по желание на Прибой, на около 150 м. навътре. Има път за строителство. Ако се сетиш нещо ... пиши *ok* *bow*
прибой и ракитника
09-04-2009 - 10:21:32
манолски, ако отидеш в кметство Аспарухово, там дето са архитектите, в къщата зад блока, до вратата на Ганчев има карта с посочени кои са зони А и зона Б, ще видиш, че целия Прибой и Ракитника, и част от Боровец Юг влизат в Зона Б - това означава, че ако до парцела ти няма канализация - ще имаш зор с разрешението за строеж. а тази къща до теб която е на груб строеж, щом има разрешение за строеж навярно с дата не покъсно от 31.12.2007г. дотогава са давали разрешения на септична яма. сега и с пречиствателна станция е трудно, защото РИОКОЗ нямат голяма практика, и уж разрешеват, но имат изисквания, които напрактика непозволяват поставянето й. eye popping smiley
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
10-04-2009 - 22:35:08
А няма ли някакви проекти за канализация на Ракитника? За Боровец също?
Re: м-т Прибой(Варна) свлачищен район ли е
11-04-2009 - 22:52:04
изгрев, дето на ръба на града няма канализация, ти за ракитника ми говориш.
Пари няма, няма и да има. Но нали си имаме палми в центъра! И номера на кмета е с 6 единици!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход