Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?

Публикувано от Expert 
Re: В комплексите от затворен тип търси пространства!
22-03-2006 - 09:53:25
Продавач,

в Лозенец беше миналата година подписката smiling smiley Може и в изток да е имало, не знам, но в Лозенец със сигурност имаше. Засега е замразен строежа (докога ли?), ама дърветата ги изсякоха вече, няма ги - имаше няколко бряста на мястото по на 80-ина години.
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:07:59
Тинки, вече всеки желаещ може да се сдобие с имот на Луната, Марс, Венера, Меркурий и спътника на Юпитер-Йо. Само срещу 40 получаваш 4 декара извънземна площ. Продажбите се осъществяват чрез Представителство на Лунното посолство у нас - консул е Костадин Станчев. Получаваш и нотариален акт и карта на съответната планета, на която е показано къде точно ти е имота. ....В Пловдив от днес започна разпродажба на парцелите. smiling smiley
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:13:37
Маги, и аз бях ошашавена да разбера снощи за тази велика новина ! Какви са тия неща във Филибето confused smiley confused smiley confused smiley

А кратерите на луната по-евтино ли вървят - все пак си купуваш дупка.... :}

Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:17:17
Сериозно, бе! Закупените имоти се подчиняват на земните закони-могат да се продават, унаследяват и ти гарантират, че никоя собственост не може да бъде продадена два пъти, защото всичко е описано в централен електронен регистър. Приходите отивали за научни разработки и идеи............Не знам какво да си мисля?! :} confused smiley
Анонимен потребител
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:18:41
Те трябва по-скъпо да вървят - няма нужда да копаш за основи
Анонимен потребител
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:20:45
Като знам българската действителност по скоро парите отиват в нечий джоб отколкото за изследвания.

И този регистър има ли го в нет-а. Дет се вика човек като си купи нещо да ме по независим път да провери че си го е купил
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:25:22
Ето ви, хора, най-изгодната инвестиция ! Дето всеки пита къде и как да инвестира....
Декар вървял по 10 лева - без пари направо! После даваш под наем на марсианците и си връщаш за една-две години парите :}

Кой я измисли тази поредна пирамида confused smiley Освен тов а- как има лунно посолство на земята - посланика "лунянин" ли е confused smiley И като само американци са стъпвали на луната (то вече и в това има съмнения), чия собсвеност е Луната, та да имаправо да я продава собственика confused smiley Да не говорим за Марс, Венера и Меркурий.....

Аз пък продавам за по 50 ст. на декър цялата мъглявина Андромеда !!!! Айде народе на евтината земя - там има милиони звездни системи с милиарди обикалящи планети - и всичко е на тезгяха за продан!
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:26:15
3000000 "земни" хора имат вече такива имоти. Българското представителство е поръчало 400 лунни парцела и вече имало десетки заявки... clap:
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:29:18
Да де - ама за земеделие не стават - пък марсианците, дето ще ми възвръщат парите, може да искат да садят там зеленчук :} :} :}
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 10:31:24
Това е класически пример за досадния навик на повечето българи да си мислят, че мошениците се въдят само по нашите земи. Толкоз за "българската действителност".
Иначе този мошеник Денис Хоуп се възползва от незнанието на хората като ги баламосва че:
"Лунното посолство е създадено от Денис Хоуп в САЩ през 1980 г., който е собственик на Луната и осем планети и техни сателити от Слънчевата система, след като в определения от закона срок ООН, САЩ и тогавашният СССР не предявяват претенции. Няма забрана хора от Земята да притежават "извънземни имоти", след като опитът на ООН през 1967 г. да направи това чрез така нареченият "Лунен договор" остава неуспешен, каза още Станчев."

САЩ и СССР и ООН не предявили претенции, ми няма да, то се знае, защото благодарение на специален международен закон космосът над еди-какво си височина (май беше 100 км, но може би и по-малко) е "свободна зона", тоест нещо като открито море и Антарктида, което значи, че е за общо ползване от човечеството и там не може да има никакви държавни, следователно и частни имоти. Доколкото знам, изключение се прави само за космическите станции, построени от една страна, които си остават нейна територия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход