Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?

Публикувано от Expert 
Expert
Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
21-03-2006 - 16:51:06
Sustestvuva li raion,kudeto pochti niama predlagane na apartamenti,a turseneto e goliamo? ->
Анонимен потребител
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
21-03-2006 - 16:54:10
Нещо не схванах връзкат амежду заглавието на темата и въпроса ти.

А имаче има такива места - Луната, Марс ...
Expert
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
21-03-2006 - 17:01:01
Tochno zatova e znaka za produljenie...toest,kude moje da se kupi apartament v park,na tiho miasto,po vuzmojnost centur..i da ima izbor ->
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
21-03-2006 - 18:16:35
E, надявам се баш в парк да не може да се закупи апартамент... Иначе, пробвай в кв. Изток smiling smiley Даже има там едно блокче вблизост до парк-хотела ново сред старите, широки междублокови пространства, градинки, на 200 метра от Борисовата градина...
Ivanov
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
21-03-2006 - 19:11:14
Blagodaria Chilio,az tursia v Park Zaimov da kupia oste edin,no tam predlagane prosto niama:{Raionut e moje bi nai-dobriat v Sf za jiveene,no nikoi ne prodava tochno tam:{
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
21-03-2006 - 20:06:09
Как къде щели да растат децата ни? Много ясно че между колите ,защото дори и да има градинки там паркират коли,а това защото не се строят и гаражи.
...?
22-03-2006 - 07:47:02
avatar
Иначе Изток много ми харесва като квартал, но мисля, че точно там миналата година имаше протест на живущите от няколко блока, че на градинката между блоковете им е започнал ни в клин ни в ръкав някакъв строеж и детска площадка вече няма...



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 18:33 от Продавач.
Ivanov
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 08:51:42
Nikaoi niama li da zabrani tezi stroeji,v Lozenec veche ruka si podavat mejdu blokovete?:{
Re: В комплексите от затворен тип търси пространства!
22-03-2006 - 08:52:33
И ти ли Брутеsmiling smiley
А бе къде си видял да се стрелят деца и изобщо освен хора от един определен кръг кой друг се стреля?
Re: Parkove i gradinki-kude ste rastat decata ni?
22-03-2006 - 09:04:58
И да почнат да строят до парка Заимовsmiling smiley А още по-добре ВЪВ парка. Голяма разсипия на площ ми се вижда този парка, крайно време е да го почватsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход