Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

.......

Публикувано от zalagania 
.......
20-01-2009 - 16:57:51
...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:38 от zalagania.
Abu
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
20-01-2009 - 18:44:28
Може да не е точно къща (и бунгало става), но задължително на морския бряг. За съжаление във Варна това е възможно на крайно ограничен брой терени, основно със статут на рибарски селища. Имам приятел с разкошна съборетина на 10 м от вълните - веднага бих я лапнал, макар малко да ме е страх да си помисля за цена! Ама и той не е луд да продава, нито който и да е около неговото място. А преди години не беше така... Жалко, че тогава не направих необходимото (а можеше)!
Re:
22-01-2009 - 22:26:36
.........



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:38 от zalagania.
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
22-01-2009 - 23:00:22
На вкус и цвет ...
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
23-01-2009 - 15:03:34
avatar
zalagania Написал:
-------------------------------------------------------
> аз вече си построих в бояна а и мразя морето и
> лятото като сезон
А работа си немаш та да си питаш.Как е Еврофутбола
дава ли Дава ли

:]
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
23-01-2009 - 18:38:24
По-интеесно ми е от кога мрази лятото и морето и хубавото време-по принцип... или това е от както е в Бояна.Щото нали битието пределя съзнанието...та де да знам... :}
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
24-01-2009 - 10:53:05
Нали знаеш , в България по-обичаме да мразим , отколкото да обичаме ! smoking smiley
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
24-01-2009 - 21:41:40
гледам тук някои мрази морето , но обича селската бояна
е има и такива които мразят бояна но обичат морето
Наи доброто място за построяване на къща се намира между Балчик и Албена
останалото е приказки !!!

Бояна ли ???ха хах а хаха smoking smiley
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
24-01-2009 - 21:51:08
Какво му е на Морето и какво му е на Бояна?И на двете места става за живеене.
Ако съм пенсионер бих живял до морето,Бояна е за работещите
Re: Къде според вас е най-хубаво да си построи къща човек в БГ и да живее в нея?
25-01-2009 - 01:37:16
dival,
Не се смей! Г-н zalagania за мен е онзи който най-често го залагат - залагания!
Той сам си е избрал това име, явно отдавна го залагат тук-там!
Може би е искал да каже ЗАЛЪГАНИЯ....ама нали не знае български та има да му се чудим кой е!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход