Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Направо ги побъркахме тия британци

Публикувано от kiko 
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 11:37:38
4ovek, аз пък съм обидена, че не съм включена в категорията на тия, дето ти предпочиташ да имат по 200 000 евро в брой - каква е тази дискриминация сега, а?! :}

И аз искаааааам! :cry:
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 11:41:08
Четете по-внимателно, колежке!!!
4овек е казал - "хора, които мислят" :}
Вижте че и мен ме няма :}
Анонимен потребител
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 11:43:20
ами той иска да ни ги даде на нас, че после ние да му ги дадем на него smiling smiley)))

Пък ти не си изразила нито желание да купуваш нито да строиш - та за това остана на сухо smiling smiley
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 11:49:50
Искам да чуя "ответника" :} :} :}

Колега Kiko, прав сте - дайте да се обединим ние, отхвърлените от 4ovek при раздаването на 200 к евро, при това на много обидно основание - че не сме били мислели!

И да не му дадем на 4ovek на зелено нашите скромни (и незаслужени) ресурси ! :} :} :}
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 11:51:21
ние и на червено няма да му ги дадем, не само на зелено smiling smiley
Нека му е вътрешно :}
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 12:25:58
Тинки, Начев и Боби са доказали, че уважават парите и затова са хора дето трябва да ги притежаватsmiling smiley
Е при Тинки има леки отклонения отверем на време, ама тъй като няма кой да му направи мечтания апартамент, няма да ги похарчи за глупостsmiling smiley
Съжалявам ако има обидени, но не мисля, че в момента в България парите трябва да са в хора, които обичат да харчатsmiling smiley
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 13:29:46
Лелеее, какво мнение имал за мене тоз 4ovek!

Е, ще трябва да се примиря с мисълта, че няма да ми пожелае да имам 200 к евро - това е! Дано Господ е на друго мнение.....:} :} :}

Kiko - а така! Да го е яд! Аз лично му обещавам, че ще ги пръсна по скъпи парцалки, обучки и чанти - да обогатявам китаците и българските хиени, дето търгуват с тях ! :} :} :}

Обаче- имам възражение.... Тинки каза, че дава на жена си да харчи - това е супер хубаво и аз го адмирирам. Ама защо не се отрази на класацията ти, 4ovek?

Значи, Тинки, прав си! Цялата работа е, кой е изявил желание да купува апартамент и кой не! Ех, 4ovek, и ти ли така комерсиализра форумните отношения! :} :} :}
Само не разбирам защо като англичаните които купуват у нас и са от тези които едва свързват двата края,защо трябва да съществува такава психоза и в цели села които са забравени от бога цените да станат все едно купуваш в столичен квартал. Кой е виновен, собствениците или брокерите? Или защо една съборетина с тоалетна на двора и 500м2 двор да струва 50 000 евро, само защото в селото се били заселили 2 семейства британски пенсионери , които пари почти не харчат и не трупат блага за нашата страна ,а само дефакто карат инфлацията да расте.
И като продадем всичко и похарчим парите от продажбите какво ще стане? И дали като влезем в ЕС и цените пораснат на тези британски семейства няма да им стане неизгодно да живеят тук в села в които за да си купят нещо от магазина трябва да показват на продавачката в картинки. Сега им е изгодно и с парите от пенсиите които получават в тяхната страна все още може да се живее тук. А после, след 2007?
Дали няма да предпочетат отново да станат/останат бедни и едва скалъпващи двата края в собствената си страна,отколкото в село на хиляди километри от родното място. Тогава и туризма съвсем ще се срине защото все още е евтино тук и това върши работа за привличане на туристи.Качество нямаме ,а природата я съсипваме,но като престане да бъде и евтино какво правим? Това с евтинията и без това е единствената и последна реклама реклама на нашата страна която ни е остана, но после?
Анонимен потребител
Re: Направо ги побъркахме тия британци
17-03-2006 - 14:09:45
,защо трябва да съществува такава психоза и в цели села които са забравени от бога цените да станат все едно купуваш в столичен квартал


Ще се опитам да дам моето обяснение за този феномен.
Проблема е в безпреспективността, което е обхванала хората. Правиш нещо, бъхтиш се и накрая нищо. В този момент виждаш как съседа ти продава на англичанин и се хващаш като удавник за сламка. Напълно ти е ясно, че от това нещо ако не изкараш пари няма от къде. Това е твоя шанс за 6-ца от тотото и ти не си съгласен да го пропилееш продавайки на "ниска" цена.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход