Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Molba za sadeistvie

Публикувано от vallio 
Molba za sadeistvie
09-03-2006 - 16:29:57
Imam strahotni problemi s shest sobstvenika na pomeshtenie ta.........
Tqrsia pomeshtenie podhodiashto za apteka.Moje da e novo stroitelstvo,raboteshta apteka davashta se pod naem i tn.Vqprosa e che kato se iskat takiva naemi da ima i jivi hora koito da minavat pokray neyaq , da otgovaria na vsichki iziskvania i .......dogodina EU . Vobshte v ochakvane na predlojenia.,
bor4o
Re: Molba za sadeistvie
09-03-2006 - 16:47:38
Колега .... каква аптека , какво помещение ,какъв европейски съюз??
Струва ми се че най добре първо да се ориентираш какво е пазар , пазарна цена , и икономика като цяло , а след това търси съдействие smiling smiley
Надявам се поне да имаш подходящо образование за аптекар ........и съм сигурен че търсиш помещение лукс ,на търговска улица с достъп за паркиране ,голямо лице срещу наем 200-300лв spinning smiley sticking its tongue out Дерзай приятелю , аз пък се мъча да отворя клон на НАСА в България , ама нещо са им дефицитни совалките spinning smiley sticking its tongue out
Анонимен потребител
Re: Molba za sadeistvie
09-03-2006 - 17:02:32
доколкото разчитам има 6 собственика, така ли?

Ако е така нормално да имаш проблеми. Дето се вика една "голяма" сума като я разделиш на 6 и става "малка" сума и хорат апочват да се мръщят.

P.S. има си форум за обяви
[forum.imoti.net]
борчо
Re: Molba za sadeistvie
09-03-2006 - 17:10:09
Евала колега че си успял да разчетеш нещоsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход