Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

най-изгоден кредит

Публикувано от начинаещ 
най-изгоден кредит
08-03-2006 - 18:17:10
здравейте,знаещи
искам да ви помоля и на мен да помогнете със съвет.
искам да продам една гарсониера и да закупя по-голям апартамент, но не ми достигат 20000лв.Коя банка би ми отпуснала потребителски кредит при заплата 800лв. и има ли изобщо такава , ако ли не в коя банка предлагат най-бързи и изгодни ипотечни кредити.
Благодаря ви.
Re: най-изгоден кредит
04-04-2006 - 17:41:21
В кой квартал ти е гарсионерата и колко пари искаш за нея
петър
Re: най-изгоден кредит
04-04-2006 - 17:51:40
Пробвай в Райфаизен и в Експрес тези двете маи са наи гъвкави на пазара.
А и Райфайзаен ти пращат на място при теб консултант , така че няма да губиш време.
Анонимен потребител
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 08:35:41
погледни в
Жилищните кредити

Не знам защо си се насочил към потребителски кредит.
1) при тях срока е по-малък
2) лихвата е по-висока
пък и 20 000 за потребителски си е бая сума - не че няма банки дето ще ти я дадат но какви ще са условията.

За потребителски погледни в Моите Пари

Ако се насочиш към ипотечен кредит обирни внимание на "мостовите" кредити. Така няма да ти се налага да бързаш да продаваш гарсониера и след това да купуваш. Може да купиш пък след това да продадеш.
Мостови кредити

На въпроса "коя банка предлагат най-бързи и изгодни ипотечни кредити?" отговора е същия като този на въпроса "коя кола е най-хубава?".
Банките които към момента предлагат най-ниски лихви са: Булбанк, Райфайзен, ДСК, Сосиете Генерал Експресбанк, Пиреос

При заплата от 800 лева не би трябвало да имаш проблеми за заем от 20000 лева.


P.S. тази тема ще я преместя в "Жилищните кредити" след време.
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 12:45:36
Prepora4vam ti po6tenska banka-povqrvai mi dosta oferti sam pregledala i pri tqh usloviqta sa nai-i3godni!
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 15:27:49



Не съм съгласна с Valeto, скоро ми се наложи и пообиколих, за сега най-добри са офертите на Райфайзен банк. Многхо от таксите се плащат еднократно, а не като при (да не кажа) всички останали в края на всяка година се плаща % обслужване по кредит което допълнително оскъпява и то не малко spinning smiley sticking its tongue out .
Анонимен потребител
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 15:40:16
Човек трябва внимателно да чете офертите. При Райфайсен ако ползваш промоцията с 0% за първата година също има такса 0.25% годишно.

[www.rbb.bg]
Елфичка
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 16:21:15



Да така е, но офертата с 1.75% за първата година не може да се отрече че е добра winking smiley .
Анонимен потребител
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 16:31:15
тя след първата година става "пръчка"с това 7,95. Мен по ми допада новата за 6.75 без преференции за първата година.
[www.rbb.bg]

Та идеята ми беше, че дори и при една банка за някой кредити може да има такса за управление, за други не.

В последно време забелязвам, че май мина модата на преференциите за първата година. Банките изкарват на преден план оферти без преференции за начален период, но за сметка на това с по-ниски лихви.


Елфичка
Re: най-изгоден кредит
05-04-2006 - 16:45:23


Това вече е въпрос на личен избор, но като се има предвит че претстоят доста разходи първата година, за ремонт на пример, не е зле. Още повече всяка година можеш да поискаш само срещо 100 лв прерзглеждане на договора ако лихвите паднат. А също така трябва да се обърне внимание на следното: ако искаш една и съща сума от няколко банки, да речем в Булбанк кадето в момента лихвата на пръв поглед е най-ниска се оказва че ще връщаш повече от колкото в Райфайзен кадето лихвата е по-голяма с около 1.5%. Така че всичко е въпрос на личен избор както се казва!!!!! А и трябва да се пита !!!!! smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход