Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Zapor imot?????

Публикувано от Blagoy 
Zapor imot?????
07-03-2006 - 20:57:12
Zdraveite.Molja vi za speshna informazia.Trugnah da prodavam sobstven imot,no predi sdelkata,pri proverka,se okaza che imam zapor vurhu jilishteto????!!!Sega,predi10 godini,naistina imahme delo sus sased,za apartamenta,No spechelihme.i imame RESHENIETO!!! Brokera mi kaza,che ne bilo obache registrirano??/ne stava li avtomatichno??!/,i shtjalo da otneme pone mesez!!!!Vaprosa mi e:pravilno li e tova?vjarno li e,che shte otneme vsichkoto tova vreme?Kak moga da iziskam prosto prepiska?Kak da postupja??Utre sledobjad imam sreshta s kupovachite!!!
Blagodarja vi predvaritelno!!!
Имотко
Re: Zapor imot?????
07-03-2006 - 21:52:56
Тая фирма нотариус или адвокат няма ли? А ако е вписана искова молба, сте длъжни да впишете и решението. Ако това решение, което имате , изрядно, ще отнеме два дни да се впише и да заличи исковата молба.
Re: Zapor imot?????
08-03-2006 - 08:24:11
Ima yurist,no neshtata izglejdat mnogo slojni za nego...Govorime za agenzia "SLAVIA".Sushtata,razpolaga i s kopia ot vsichki moi dokumenti-neshto koeto me plashi-ima li nachin da buda izigran?Imate li mnenija za tazi agenzija?
Анонимен потребител
Re: Zapor imot?????
08-03-2006 - 09:21:04
не ми е ясно как може да бъдеш изигран
Това което може да стане е да ти се провали сделката поради некадърност на агенцията.
Предполагам ще сключваш предварителен договор и няма нищо страшно ако се забави малко, защото ако вече си сключил такъв и сега ти е сделката пред нотариус добре ще е да се разбързаш и да уредиш нещата че да не връщаш капаро в двоен размер

адв. Костакиева се беше появила вчера във форума може да се обънеш към нея за съвет какво да правиш.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2006-03-08 09:24 от Тинки Уинки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход