Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвети за начинаещия брокер ?!?

Публикувано от Ани АПОСТОЛОВА 
Моята приятелка е объркала Е-mail - а ,който използва и е пропуснала обцията да се виждат в самия форум всички съвети за начинаещия брокер.Още веднъж ще повторя нейните думи и ще помоля всички,които искат да кажат нещо полезно по темата да изложат тук мислите и знанията си!

Ани АПОСТОЛОВА - xtremetech@usa.com

"Имам предложение да започна работа като брокер в една агенция.Има ли наръчник на НАЧИНАЕЩИЯ БРОКЕР или поне някой да ми даде онлайн съвети ?Как се сключва една сделка и какви документи се изискват.Ще съм много благодарна на всички,които ми помогнат !"
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Съвети за начинаещия брокер ?!?
24-09-2005 - 20:09:23
Уважаема Г-жо Апостолова

Запитването на Вашата позната ми направи впечатление още с публикуването си и меко казано най-малкото ме... изненада confused smiley .
От една страна намирам усилието на Вашата позната да се сдобие с някъкви познания достойно за похвала от друга страна поставям една ГОЛЯМА въпросителна към начина и пътя който е избрала... Ако тя или Вие се "поразходите" малко из този форум (също и в старите теми) скоро ще осъзнаете, че един от големите недостатъци на не малка част от "работещтите" в този бранш в България е ПРОФЕСИОНАЛНАТА НЕГРАМОТНОСТ и НЕЗНАНИЕ! Така че аз на нейно место не бих се оставила да ми бъда "обучавана кое как се върши" в един (анонимен) форум! Мое мнение е, че това е една доста сериозна и обхватна тематика, която не се усвоява с 5/10/20 и т.н. "съвета". Защото дори и да знаете "Как се сключва една сделка и какви документи се изискват" това все още не Ви прави (качествен) брокер... такива на пазара под път и над път!

Най-добре ще е ако Вашата позната може да изкара някъкви курсове (ако изобщо такива се предлагат?!), да се сдобие с литература (ако изобщо такава се предлага?!), или започне в тази фирма с уговорката да бъде сериозно обучавана on the job един известен период от време в началото. Всичко това разбира се ако тя има наистина сериозното намерение да си върши добре, съвестно и професионално работата и да не РАЗОЧАРОВА И ДОКАРВА КЛИЕНТИТЕ СИ ДО ЛУДОСТ.

Желая успехи
К. Дойнова
gogo
Re: Съвети за начинаещия брокер ?!?
30-09-2005 - 21:52:21
Kolko hora stanaha brokeri ta ti li niama da stane6 smiling smiley
Re: Съвети за начинаещия брокер ?!?
01-10-2005 - 14:15:09
avatar
Здравейте,
Съвети за начинаещ брокер може би да намерите във форума за брокери, който е закрит и се вижда само когато сте влезли като брокер в imoti.net, но не мисля, че може да разчитате на това.
По д-добре потърсете агенция, която набира брокери и обяснете за желанието си да се научите и те могат да решат да Ви обучават с цел после да станете техен брокер.

Иначе знам, че до нова година ще стартира сайт с онлайн курсове за брокери, които ще имат рекламна кампания в портала.
Re: Съвети за начинаещия брокер ?!?
24-03-2008 - 10:34:10
Има много агенции предлагащи професионални курсове. По-добре е да се насочите към тях. Успех
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход