Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Prehoden hol - zashto ne?

Публикувано от kote 
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:27:45
Ще си сменям жилището (или по-скоро имам такова намерение), защото смятам, че в различните етапи от живота си човек (хеле пък семейството) имат различни нужди. И различни възможности, разбира се. Други въпроси?
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:30:20
Boby,

Точка за теб! :} :} :} и не ти и трябва.....

За вживяването - имам си причина....

А за американците - мисля, че при тях отдавна се строи така точно заради суровата пазарна обстановка и гоненето на всяка цена на печалбата - 4ovek добре обясни как и защо са по-евтини тези жилища. Колкото до БОГАТИТЕ американци - неслучайно Panther1 даде оня линк - не знам дали си го мернал в друга тема. И на мен ми хареса апартаментчето за 3 милиона долара - и там нямаше такива неща като тоя тип преход, в който живее Моника под наем. Който може да си позволи друго, не живее в такива жилища - те са за масовия потребител.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:31:30
Единствената основателна причина я изтъкна Тинки - не може да се спи в преходен хол. По-точно - неудобно е, защото тези дето спят в спалнята ще ет будят като ходят до тоалетна.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:36:49
А какво ще кажеш за вестибюла, дето е преходен хол без прозорци? Нали си падате по стари апартаменти - има ги такива с лопата да ги ринеш в Софияsmiling smiley
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:37:02
Другата основателна причина е, ако в главата ти вземат, та се кръстосат много виртуални коридори. :}
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 18:09:42
Kiko,

Разбирам твоят стремеж към напасване на жилището към нуждите на семейството - и ти желая успех в това начинание. Да не вземе пак да ти се доповръща... :}

Според мен си напълно наясно, че това е компромис, който си решил да направиш, защото това можеш да си позволиш. Не виждам нищо лошо или срамно в това и затова не разбирам защо упорито твърдиш, че не е така. Но пък може и да си вярваш, че такова архитектурно решение е хубаво - свят широк, хора всякакви.

Ясно си казах мотивите против преходния хол - и подчертах, че основно визирам типа преходност "на Моника". Пък който иска да живее в такъв апаратмент и му харесва - да е жив и здрав в него!

Аз предпочитам в главата ми да се кръстосват тия виртуални коридори, отколкото в хола ми! :} :} :}
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 18:15:41
Ааа, по тъмни вестибюли не си падам, ама хич! :} :} :} Има ги, разбира се - винаги са се строяли недомислици - това да не е отсега. Едан приятелка живее в такова - вика му "гара Разпределителна" :} Ще правят голям ремонт и се чуди какво да направи, че да махне този преход......
nik
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 21:33:38
А най-добре е апартамент изобщо без коридори!!!!!!!!!!!!! spinning smiley sticking its tongue out
Иво
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 21:56:35
Ами ето ви един апартамент без компромиси,освен спални за две деца и родителска си има кабинет даже cool smiley .[www.pav-bg.com]
Иво
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 22:00:37
Че и 11 кв/м отделна кухня има,която 5-та спалня може да стане.И за пояснение това е в любимия ни Лозенец и е за скромната сума от 180 000евро clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход