Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Prehoden hol - zashto ne?

Публикувано от kote 
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:15:16
И в коя дебела книга пише че хола не може да е преходен? smiling smiley
Дори и да има такава със сигурност не е от американски автор... cool smiley
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:18:48
А, не си първият, дето му куца логиката в тоя форум winking smiley Явно не си много над нивото на Сашо......

Да не би да имаш стомашни проблеми - да се храниш редовно, че знаеш ли какво бели стават ! :}
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:20:07
Множко са ти дошли дебелите книги... Трябва всичко с мярка в тоя живот smiling smiley
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:21:11
Колкото шева имам на стомаха, да не ти дава Господ. Други въпроси?
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:21:23
Boby, в дебелите книги пише кое е добро архитектурно решение и кое - компромис. Пък вие ако не вярвате с Kiko, аз пак ще пожелая да си обитавате преходните холове със здраве ! с риск да се замърси малко форумната обстановка....

Колкото до американците - може и по други книги да учат, съдейки по това, което строят :}
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:22:09
Е тоя път не се стърпях. Честно. Да влезе чистачката.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:23:23
Да - защо ще си сменяш жилището след 10 години :} :} :} :}

Е, добре че влязох в този форум, че да срещна разбирач като теб да ми каже за мярката в живота....... Че щях да си умра в неведение!
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:23:52
Аз нямам преходен хол, просто ми стана интересно защо се вживяваш толкова. Пък и американците наистина живеят масово в така да се каже преходен хол, да не говорим че от входната врата влизат направо в него. Не че ми харесва, но щом е толкова масово може пък да има предимства...
Re: Въпрос към 4ovek
06-03-2006 - 17:24:03
Ами щото друг ще го застрои на 100%. И нали ти казвам - купуваш два апартамента един до друг - тъмния бокс става прекрасен дрешник - много необходимо помещение. И като говорим за преходен хол - предпочитам да имам дрешник пред това да ми е непреходен холаsmiling smiley
А преговорите със собственици на земя не ствата така както си го мислиш. Нямаш и най-малка представа за преговорите с 10 съсобственици на парцел, всеки от които представител на 4-членно семейство. Общо взето консултациите обхващат половин Софияsmiling smiley Обикновено поне един има идея сами да си строят и това му хрумва след едномесечни преговори.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:24:47
Нямаме си :} :} :}

Ще си тънем в мръсотия, к'во да се прави.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход