Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Prehoden hol - zashto ne?

Публикувано от kote 
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 16:33:26
Преходният хол не е ама никакъв проблем, ако е за сметка на още една спалня. Точка.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 16:35:25
И това, че за теб нещо е сериозен компромис, не означава, че и за мен е сериозен компромис. Просто е начин на мислене. Защо допускаш с Тинки да можем да имаме различни подходи, а с теб - не?
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 16:38:37
4ovek,

Това същото "ако не можеш да избираш" важи с еднаква унищожителна сила за ВСЯКО решение на който и да било човек в живота!

Тук Kote започна темата с цел да обсъдим не кой какво може и не може да си позволи, а какви са недостатъците на преходния хол и има ли такива. Т.е., абстрахирайки се от цената, защо смятам/е, че това е проблем и дали смятам/е така. И ти като човек с образование точно в тази област би следвало ТОВА да изкоментираш - как и какво пише по дебелите книги. А не кой какво може и не може да си позволи - прощавай, но ми е смешно как сме си разменили ролите :} Би трябвало аз да коментирам икономичеката страна на нещата, а ти - чисто строително-архитектурната. Ама на - и двамата коментирам етова, което не ни е работа :}
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 16:45:32
Ама аз казах - щом за тебе не е никакъв проблем, да си жив и здрав да си го обитаваш :} И семейството ти, ако имаш такова.

Интересно, като не е никакъв проблем, защо искаш да го сменяш след 10 години smiling smiley
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 16:50:37
Това само на теб може да ти е интересно :} :} :} :} :}
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:02:27
'що, на тебе не ти ли е интересно :}

Като не е ама никакъв проблем, можеш да си го обитаваш по живо, по здраво ехей..., колкото рече Господ!
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:07:33
Това беше въпрос - явно не се разбра.....

Kiko, като не ти е ама никакъв проблем преходния хол, защо искаш да си сменяш жилището след 10 години? От цялото ти изказване останах с впечатлението, че е компромисен вариант за момента, тъй като не можеш да си позволиш друго. Може и да бъркам......
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:08:36
Ти не бъркаш, Joan, ти си винаги права.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:11:35
Пак не ми отговори на въпроса.... :}

Колкото до бъркането, може да не съм строителен инженер, но знам какво пише по дебелите книги по въпроса. Защото се навъдиха много разбирачи, затова и такива решения се строят.... Е, хубавото е, че разбирачи има и от страна на клиентите, че да има кой да ги купува тия апаратменти.
Re: Prehoden hol - zashto ne?
06-03-2006 - 17:14:22
Доста си дребнавичка дори за жена winking smiley
Ще си го сменявам, щото си е мой. Каквото си искам ще си го правя.
И ако още веднъж ми пожелаеш да си го обитавам по живо, по здраво, просто ще повърна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход