Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сбърках ли с квартал Витоша!!!

Публикувано от vw_wv 
Re: Сбърках ли с квартал Витоша!!!
31-08-2008 - 15:06:43
Ако Студентски град ти харесва повече от Боряна да речем около Украинското, мисля че знам каква музика слушаш...
Re: Сбърках ли с квартал Витоша!!!
31-08-2008 - 16:28:34
На мен какво ми харесва за теб е трудно дори да си го представиш!!!! Има по- добри местенца в Ст.град и около него от ул.Боряна Овча купел , особено за студент , който не е в НБУ примерно е за предпочитане , въпрос на потребност до някъде ,това е само едно предположение (нито познавам, нито знам какъв е автора на темата).
Направи разлика, че НЕ НАЛАГАМ , а СПОДЕЛЯМ мнение .
Освен това темата е за Витоша , не видях да си писала нещо по нея???????!!!!!!!!! Очевадно е , че слушаме различна музика , но ако толкова искаш да убеждаваш някого колко елитен квартал е Овча купел - стара , нова част все тая , нямам нищо против прави го ,но не му е мястото тук, темата е различна.
smiling smiley
Re: Сбърках ли с квартал Витоша!!!
02-02-2014 - 13:39:08
Здравейте!

Има ли някой информация какво става с комплекса "Голдън вали". Поради какви причини е спрял. предполагам, че фирмата е фалирала. Аз търся собственици от секция Б и секция В да направим сдружение и да си завършим сградата. Не знам само къде да намерим проектите по отделните части и имената на собствениците. Ако някой има някаква информация нека да ми пише на имейл chira@abv.bg или на телефон 0885319006.
данаил
Re: Сбърках ли с квартал Витоша!!!
26-03-2014 - 10:45:51
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход