Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

The New York Times: България е най-атрактивното място за инвеститорите в момента

Публикувано от kiko 
Re: И "Стандарт" се включи
24-02-2006 - 15:57:08
Айде сега и ти, Тинки smiling smiley Нек, Лек, все тая... :}

Абе не ви ли се струва, че такива публикации се мъчат да внушат на американците да не купуват в САЩ, ами да си изберат кътче от "неразвития свят" и там за жълти стотинки да си купят къщурка? В тон с размахването на пръста на оня, Грийнспан ли беше (ох, хич не помня имена, пусто!), че много се били качили цените на имотите в САЩ.

Тя тази статия изръшква май целия свят откъм имоти, за БГ са две изреченийца само.... Е, а хич?! :}
Здрасти !

Идеята на теория, ти е много добра, но само не се захващай с френски старци.
Много обичат да ходят по лекари (пък и къде ще намериш лекар дето да говори френски) не обичат да си напускат родината, освен ако не е за някоя бивша френска колония и страшно много се оплакват.
Плюс това ако доидат в България може просто да забравиш, че ще харчат толкова много пари на месец.
Може и да не са от социално слабите, но французина по принцип си е малко скръндза...
Пък и каквито са ми умници, не говорят други езици освен родния им френски, а в България е рядкост да се намират така по улиците хора дето говорят този език....
Не, определено французите няма много да се заинтересуват от живот в България. Но се преориентирай кам великобританците, които живеят където им падне.
Поздрави
Ideiata za startsite e mnogo dobra, samo deto ne e nova. Mi tia si se osashtesgtviava dokato si govorim (pishem). Men otnachalo malko me ozadachi imeto na novia lux kompeks - Silver City - zvuchi kato starcheski dom, no posle si dadoh smetka, che to SI E starcheski dom za irlandski i britanski startsi.
I koi plashta ili ne plashta za takiva statii, koi pecheli ili ne pecheli mai ne e tolkova vazhno. Vazhnoto e che nie dokato si razsazhdavame za badeshteto na pazara i t.n. onezi ot maglivia ostrov shte izkupiat vsichkite ni slanchevi i ktini katcheta, a nie shte se radvame che sme poluchili niakoilko hiliadi EUR za babinata kashturka, che da si vzemem niakoe panelche v Sofia. I shte se okazhe che nie sme sotsialno slabite v sobstvenata si strana.Anglichanite sasipaha Ispania (v smisal che ia prezastoiha i napraviha skapa za samite ispantsi, makar da im zhivna ikonomikata), sega sa ni hvarlili oko na nas.Vsichko e mnogo hubavo, neka si harchat parite v BG, no te sa parazitna, a ne gradivna natsia, shte pooposkat malko - i aide kam novi horizonti. Men tova me pritesniava. A nie tuk shte si obsazhdame kak tsenite sa prekaleno visoki i aha-aha da padnat i to s mnogo...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход