Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за мнение

Публикувано от sunny96 
Моля за мнение
18-02-2011 - 13:36:08
Моля за мнението ви - защо бихте купили жилище тук
[#$%&]

и защо НИКОГА

малко информация: по обективни причини продавам апартамент в широкия център на София
гледах за апартамент ново строителство в Дружба 2 - имам причина да търся точно там.
Попадна ми обаче при офертите за Дружба 2 и тази.
Още се чудя да отида ли да огледам на място.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 14:06:19
От мен работещ линк към обявата, съвети от софиянци.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 14:14:55
avatar
Quote
sunny96
Моля за мнението ви - защо бихте купили жилище тук
[#$%&]

и защо НИКОГА

малко информация: по обективни причини продавам апартамент в широкия център на София
гледах за апартамент ново строителство в Дружба 2 - имам причина да търся точно там.
Попадна ми обаче при офертите за Дружба 2 и тази.
Още се чудя да отида ли да огледам на място.

В офертата пише Нови хан.
Явно, АГЕНЦИЯ БГ БРОКЕР
са мошеници.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-18 14:18 от камелия.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 14:57:10
Благодаря на Dimitar
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 15:00:16
Да, ясно, че е в Нови Хан. За това искам мнение.

Измерих разстоянието с Гугъл Земя - от комплекса до Орлов мост - 27 км



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-18 15:21 от sunny96.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 15:50:14
Не бих отишъл да живея в затворен комплекс някъде на майната си.И двете са неприемливи.
Първо за затворения комплекс-таксите за поддръжка с убийствени.Надхвърлят средната цена за поддръжка на еднофамилна къща с двойно по-голяма площ от порядъка на няколко пъти.

Нови хан...Този комплекс има толкова общо с Нови хан,колкото Пловдив с Пазарджик.Близо са,ама нито са толкова близо,нито са едно и също.Комплексът е близо до една отбивка на магистралата и километрите са 35.Не го боди маркера в центъра на Нови хан...комплексът е доста по-далеч и е във вилната зона на Нови хан (Побит камък).В средата на нищото.Нито преди него,нито между него и вилната зона има постройки.

Таксита от София там не ходят,градски транспорт няма в радиус 20 км.Междуградски рейсове от автогара "Юг" са ти единствения обществен транспорт.На около километър от комплекса е жп гарата,но там спират само пътническите влакове...т.е. не повече от 6-7 влака за целия ден,като обикновено са неравномерно резпределени.
В Побит камък училище няма.Най-близкото е в Нови хан и то е само основно.
За сметка на това съвсем близо до комплекса е хранилището за ядрени отпадъци.

Според мен е нелице комбинация от неблагоприятни фактори,които правят купуването на жилище там твърде голям компромис.Лошо местоположение,съчетано с нулеви перспективи за развиите на района дори в по-далечно бъдеще,рисково и от към екология.Община Нови хан в момента не развива никакви инициативи за привличане на нови жители към общината.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 16:05:23
Благодаря за мнението. Беше полезно. И аз откривам все повече недостатъци.


Детето ми е голямо - вече не ходи на училище, а в университет. Има шофьорска книжка. Ние със съпруга ми и сега се придвижваме изключително с кола. Транспортът като цяло не е особен проблем. Ноо, всичко останало... Вярно е насред полето.

От първоначалния ентусиазъм да се оттърва от лудницата в центъра и все пак да съм близо до София, където работя, май не остана нищо.

Току що и аз прочетох, че в райна на Нови Хан има хранилище за радиоактивни материали. Ужас!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-02-18 17:08 от sunny96.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 18:04:02
То хранилището е там от 20-тина години,не е създавало някакви проблеми...но си е хранилище и екологичният риск съществува.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 22:07:17
Абе вие луди ли сте, това недоразумение там не е за бели хора и за нищо не става.
Re: Моля за мнение
18-02-2011 - 23:12:11
Quote
Imotko
Абе вие луди ли сте, това недоразумение там не е за бели хора и за нищо не става.
Друго си е твоята панелка в Обеля- 80 кв. ,ама на място! Нали така Imotko?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход