Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция

Публикувано от emil400 
Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
03-07-2012 - 10:18:17
Имам апартамент на свети влас 48 квадрата и реших да го продавам ,миналата седмица бях там и оправих нотариялнят акт понеже беше изгубен и реших да го дам на агенция да се продава.Като отидох до брокера бях леко шокиран като чух че тяхната комисиона е 10% и се зима само от продавача,колебая се между две агенци мирела и явлена,по съм склонен към мирела понеже забелязах че в хоме.бг имат над 18 000 обяви за имоти а явлена имат само 16 000,какво ще ми препорачате вие?
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
03-07-2012 - 12:38:53
avatar
Quote
emil400
Имам апартамент на свети влас 48 квадрата и реших да го продавам ,миналата седмица бях там и оправих нотариялнят акт понеже беше изгубен и реших да го дам на агенция да се продава.Като отидох до брокера бях леко шокиран като чух че тяхната комисиона е 10% и се зима само от продавача,колебая се между две агенци мирела и явлена,по съм склонен към мирела понеже забелязах че в хоме.бг имат над 18 000 обяви за имоти а явлена имат само 16 000,какво ще ми препорачате вие?

Имота Ви е в свети влас - добра локация.
Имате нотариялен акт - готов сте за продажба.
10% се зима само от продавача, м... или я... - свобода на избор, 2 е повече от 1.
хоме.бг - не съм го чувал.
Някои форумци все ще Ви препорачат за правилен избор.

Успех!
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
20-07-2012 - 13:31:48
Каква е цената на имота, който продавате? Ако е висока, може би затова ви искат такава комисионна?
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
24-07-2012 - 12:11:08
Не мисля че е висока 33 000 евро 50квадрата,искам да попитам още нещо, брокера ми иска копие от нотариален акт и копие на удостоверение за наследници за да може да направим договор между мен и агенцията за недвижими имоти ,това нормална процедура ли е.
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
24-07-2012 - 20:36:47
отеби ги тия койодери. а цената по 660 ми се види дебела то като за София иде
Анонимен потребител
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
25-07-2012 - 16:27:39
отеби ги тия койодери
------------
След това толкова интелигентно построено изречение какво да ти каже човек , освен, че си неграмотан простак ?!
-----------------
emil400 , комисиона на агенциите по морето е все там, отива и до 15 %, аз лично имам сключени договори на такъв процент, като ми го предложиха сами продавачите. Дали една агенция работи добре не зависи от броя на обявите, от мен да знаете, съветът ми е да го предложите само на една АНИ, независимо коя ще изберете.
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
25-07-2012 - 17:19:04
вместо да даваш 10% на агента, свали цената с 10% белким некой клъвне
Анонимен потребител
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
26-07-2012 - 11:08:56
брокера ми иска копие от нотариален акт и копие на удостоверение за наследници за да може да направим договор между мен и агенцията за недвижими имоти ,това нормална процедура ли е.
----------------
Това е най - нормалната процедура, разгледайте си договора, кажете си изискванията и оставете хората да си свършат работата.
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
29-07-2012 - 11:23:29
Да това е добра идея но аз живея в софия и няма как всеки пит когато иска някой да го погледне аз да пътувам,затова сам оставил ключове на агенцията и те да си деистват.
Re: Съвет за продажба на апартамент на влас чрез агенция
10-08-2012 - 00:58:02
аз мисля за 20к ще се продаде
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход