Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Покупка на тухлено жилище в София !

Публикувано от borko68 
Покупка на тухлено жилище в София !
16-10-2011 - 23:56:29
Здравейте ! Имам няколко въпроса и ще съм благодарен ако ми отговорите ! Скоро ще ми предстои покупка на жилище в София и не знам какво да праввя . Изгледах хиляди обяви с панелни и тухлени апартаменти ! Реших , че апартаментът ще е задължително дву или тристаен в тухлена сграда , построена от доказала се фирма( предпочитам малка кооперация ) , ново строителство (след 2000г) и сега главния проблем е в кой квартал ? Мислих за : Дианабад , Изгрев , Витоша , Бояна , Редута , Студентски град или Яворов ! Цената мисля да е до 700 евро на квадрат !
Кажете какво да правя при покупката ? Да наема брокерска агенция , адвокат ?
Моля споделете мнение и опит !!!
Благодаря предварително !
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
17-10-2011 - 17:19:37
Адвокат задължително.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 15:20:44
ако не живееш в софия ще ти трябва и брокер.ако си в софия мини по кварталите и огледай новите гради навсякъде има плакати с телефони. така икономисваш 3%. адвокат задължително то не е скъпо.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-18 15:21 от nradev.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 20:28:36
Моят съвет е да се вслушаш в някой, който поне веднъж е купувал имот, уверявам те, че гого и нрадев не са от тях. А сега сериозно - въпреки всички простотии , написани тук от поплювковците, си наеми един брокер да ти свърши работата.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 20:55:27
аз сам купувал и продавал 13 пъти. ново строителство съм купувал 4 пъти винаги без брокер.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 21:08:46
Брей, голям оборот, и защо толкова много.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 21:13:11
спекулативно . ама 2 пъти загубих.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 23:09:58
Quote
bashbroker
Моят съвет е да се вслушаш в някой, който поне веднъж е купувал имот, уверявам те, че гого и нрадев не са от тях. А сега сериозно - въпреки всички простотии , написани тук от поплювковците, си наеми един брокер да ти свърши работата.

И аз съм купувал веднъж. Беше без брокер, с адвокат и светът не се свърши *yes*

borko68 каквото и да ти говорят брокерите не забравяй за адвокат после да не си скубеш косите.
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
18-10-2011 - 23:39:08
avatar
Quote
gogo84

И аз съм купувал веднъж. Беше без брокер, с адвокат и светът не се свърши *yes*

borko68 каквото и да ти говорят брокерите не забравяй за адвокат после да не си скубеш косите.

Купувал си дъвки и бонбонки.
Смешко!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Покупка на тухлено жилище в София !
20-10-2011 - 08:38:08
Не ти трябва брокер, те са паразити...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход