Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .

Публикувано от turbozol 
Re: Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .
25-07-2008 - 16:55:26
До Тинки -Дано да си прав.Да трудно е да се даде дефиниция за проблемна обява.
Проблемна обява може да бъде и всяка повтаряща се обява стига администраторите на сайта да го решат.Отново подесетвам ,че ани ,които предлагат имоти на собственици които си рекламират самостоятелно обявите и ги обявявят на още 10 други ани са си объркали професията..Но защо от имоти нет ги публикуват?ИЛИ ПОНЕ ЗАЩО НЕ СИГНАЛИЗИРАТ..и маркират самата обява..Обявата е пусната и от.../примерно/ smoking smiley
Анонимен потребител
Re: Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .
25-07-2008 - 17:00:51
Сега надали трябва да ти обяснявам че една АНИ като реши да пусне чужда обява и квадратурата от 120 става на 122 м2, а етажа от 5-ти на 6-ти. Реално за да се разбере, че това е едно и също нещо трябва да се прозвъни и да се иде на място, защото нали се сещаш че има макар и малка вероятност това да са два различни апартамента.
Анонимен потребител
Re: Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .
25-07-2008 - 17:09:16
Според мен, ако собственик на имот се обади, че АНИ му рекламира имота без негово съгласие би трябвало от имоти.нет да вземат мерки.

А за раздухването на проблема - ами само този сайт има форум. На другите сайтове къде да им "раздухваш"?

П.С. Аз доста обяви съм маркирал за проблемни. То си се пише защо маркираш нещо за проблемно - примерно грешен квартал - най редовно Манастирски ливади си се пишат за Гоце Делчев примерно, или двустаен пуснат за тристаен, или обадиш се и ти кажат "ами то не е актуално" и т.н. Но това си се пише като маркираш нещо за "проблемно"
Re: Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .
25-07-2008 - 17:21:44
BROKI-аз съм ани и съм си пуснал обява -Пускам обяви само когато ми е възложено от собственик и рядко когато има и друга ани.Съответно имам договор със собственика .Някоя фирма я краде-И Я ПУСКА С ДРУГА ЦЕНА БЪРКА МИ ИНТЕРЕСА ,МОЯ И ТОЗИ НА СОБСТВЕНИКА,ЗНАЧИ ОФЕРТАТА Е ПРОБЛЕМНА.
АЗ СЪМ СОБСТВЕНИК И ПРОДАВАМ ЗА 50000Е и съм решил да не работя с ани-ани краде офертата и я пуска с по висока цена-значи е проблемна -нарушаваш ми интереса!!А това ,за фирмите АНИ ,които се редят като палаши на един имот мое мнение е че нищо не става от тях .Дано да не си от тях,ако си толкова по зле за тебе..въпрос на избор!!! smoking smiley
Анонимен потребител
Re: Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .
25-07-2008 - 18:42:06
Въпросът е как ще докажеш, че са ти откраднали обявата, защото може собственикът след като е излязал от твоята АНИ да е влязал при конкуренцията и на тях е възложил да му рекламират имота.
Re: Трябва ли от имоти нет да буликуват повтарящи се обяви .
26-07-2008 - 12:01:29
Има човешки ресурс! По-горе е посочено, че са 7 админите, които проверяват за неправилноо публикувани оферти, но те няма как да познаят, коя оферта е открадната от частно лице и и т.н. Ако ти видиш твоята оферта открадната от АНИ, изпращаш репорт и тогава агенциата получава твоя репорт по емайл и ако е коректна, ще свали имота от реклама. А също и админите на сайта могат да разговарят с агенцията и да я помолят да се свърже с собственика на имота и да уточнят правата за реклама на имота.


Даниела Ангелова
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход