Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3 - 4 хотела фалират седмично в България

Публикувано от Dundy 
3 - 4 хотела фалират седмично в България
23-07-2008 - 12:47:55
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
23-07-2008 - 15:32:45
avatar
Нормално, сега трябва да почне и разрушаването им, за да се възстановят зелените площи.
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
23-07-2008 - 15:48:00
как наивно вярвате
просто собственноста ще се прехвърли в подходящи ръце.....
а иначе за зелените площи е добра идея
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
23-07-2008 - 18:42:16
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> как наивно вярвате
> просто собственноста ще се прехвърли в подходящи
> ръце.....
> а иначе за зелените площи е добра идея

На този етап, не виждам подходящи ръце. Толкова е засрано, че няма как да не се бута. В Испания държавата ги изкупи на остатъчна цена.........
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
24-07-2008 - 12:32:35
Е защо да не вярвам - те повечето хотелиери у нас са без опит, а решиха да се конкурират на външния туристически пазар. А там изяждаш шамарите преди да се усетиш.
Даже ми се вижда малка цифрата, ама това е явно, защото една част от хотелиерите субсидират дейността от други дейности.
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
24-07-2008 - 12:54:40
защо говорите такива глупости ,хайде посочете нагледно кои са тези фалирали,като толкова много знаете.В момента всички хотели са пълни и на морето ,в балнеокурортите също ,че даже и в планината.Явно много от Вас завиждат на тези които са успяли да направят по някое друго хотелчеsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
24-07-2008 - 13:58:08
Щом Цеко Минев още Април месец затвори в Банско хотел Стражите, Банско и Мура мисля беше негов и остави само Пирин за летния сезон прави си сметка колко са пълни там хотелите в момента.

Баджанака миналата седмица се върна от Несебър и каза че било айде да не е празно но спокойно в сравнение с тарапаната предни години.

Албена, дето основно снабдяват с чужди туроператори в момента пусни търсене и има места по кажи речи всички хотели.
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
24-07-2008 - 14:17:03
3-4 фалирали хотела на седмица са прекалено малко на фона на Денят на Хотелския Страшен Съд, който трябва да се случи скоро smoking smiley
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
24-07-2008 - 21:26:43
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Щом Цеко Минев още Април месец затвори в Банско
> хотел Стражите, Банско и Мура мисля беше негов и
> остави само Пирин за летния сезон прави си сметка
> колко са пълни там хотелите в момента.
>
> Баджанака миналата седмица се върна от Несебър и
> каза че било айде да не е празно но спокойно в
> сравнение с тарапаната предни години.
>
> Албена, дето основно снабдяват с чужди
> туроператори в момента пусни търсене и има места
> по кажи речи всички хотели.
>

Сестра ми беше миналата седмица във Велинград - хотел с 4 звезди наполовина празен.
За Албена имам инфо от служител в туристическа агенция - в началото на годината са обявили, че местата им са наполовина резервирани. После следват някакви промоции, някакви отстъпки, после някакви повишения и последно пак промоция, в резултат на която цената в момента е колкото през януари! Май леко послъгали за резервираните места, защото това имало значение за някакви рейтинги пред туроператорите smiling smiley Типични български чалъми smoking smiley
Re: 3 - 4 хотела фалират седмично в България
24-07-2008 - 22:17:09
ha ха , ше ме убиете бе ....какви празни хотели ви гонят на Албена
някои да опита да направи резервация сега.....да ама не....мои приятел кацна от Англия онзи ден....ходихме точно за албена да му търсим хотел за около една седмица...и в краина сметка места има да ...на Кранево...и там ще почива....
аиде успех в празните приказки
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход