Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нов похват в продажбите

Публикувано от alex_bg 
Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 08:32:57
Дали това ще "раздвижи" пазара: "Собственик заменя обзаведен едностаен/студио апартамент в Банско , 34 м2 , за кола или 4X4 след 2002 до 20000 лв. с доплащане на разликата в цените. Апартамента е обзаведен и има климатик. Апартамента е среден и се намира на приземния етаж ( A05) и има градинка пред него. Комплекса се намира до известния "Банско Спа" хотел Възможно е договаряне за изплащане на вноски АПАРТАМЕНТ ХОТЕЛ НИКМАР е луксозно построена сграда, архитектурният образ на сградата се явява естествено продължение на традиционния стил на града. 15 минути до центъра на Банско и също толкова до началната станция на лифта. Всички апартаменти са продадени. АКТ 16 - 2009 год.
ЕКСТРИ
Фитнес
Сауна
Ски гардероб
Рецепция
Превоз до ски лифта и обратно за собствениците.

Oсновен ремонт след наводнението миналата година.
Цена: 32000 лв."
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 12:35:21
avatar
Тоя 'нов похват' се нарича бартер със или без доплащане и го има откакто свят светува.
Бяга ми смисъла на темата ...

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 13:34:11
Смисълът на темата е, че хората са се набутали преди време и сега се чудат по къкъв начин да се оттърват от покупката. Апартамента е непродаваем кеш /приземен, винаги има опасност от наводнение, съвсем маломерен/ и затова, ако може някой да се излъже на бартер.
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 15:49:53
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-14 15:56 от alex_bg.
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 15:55:19
Quote
Wilson
Тоя 'нов похват' се нарича бартер със или без доплащане и го има откакто свят светува.
Бяга ми смисъла на темата ...

Бартери винаги е имало, но това очевидно не е типичен бартер, а замаскирана продажба smiling smiley. Скрития маркетингов трик е "кон за кокошка" или "апартамент за кола". Уловката тук е в доплащането. Демек някой се излъже да си пробута джипа и "някакви си" 15000 лв. отгоре smiling smiley. А строителят получва 15000 лв. и един доста по-ликвиден продукт като кола. Елементарно Уотс...Уилсън :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-14 15:56 от alex_bg.
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 17:14:59
Quote
alex_bg
Quote
Wilson
Тоя 'нов похват' се нарича бартер със или без доплащане и го има откакто свят светува.
Бяга ми смисъла на темата ...

Бартери винаги е имало, но това очевидно не е типичен бартер, а замаскирана продажба smiling smiley. Скрития маркетингов трик е "кон за кокошка" или "апартамент за кола". Уловката тук е в доплащането. Демек някой се излъже да си пробута джипа и "някакви си" 15000 лв. отгоре smiling smiley. А строителят получва 15000 лв. и един доста по-ликвиден продукт като кола. Елементарно Уотс...Уилсън :]

Aх, значи новото е в доплащането по бартера?
Господи, колко се е развил света - просто онемявам от изобретателността на бартерожелателя - досега никой и никога не е долащал по бартери, ама на - някой се сетил, а друг се сетил, че е за първи път в световната историяwinking smiley
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 17:33:45
Quote
ivorad
Quote
alex_bg
Quote
Wilson
Тоя 'нов похват' се нарича бартер със или без доплащане и го има откакто свят светува.
Бяга ми смисъла на темата ...

Бартери винаги е имало, но това очевидно не е типичен бартер, а замаскирана продажба smiling smiley. Скрития маркетингов трик е "кон за кокошка" или "апартамент за кола". Уловката тук е в доплащането. Демек някой се излъже да си пробута джипа и "някакви си" 15000 лв. отгоре smiling smiley. А строителят получва 15000 лв. и един доста по-ликвиден продукт като кола. Елементарно Уотс...Уилсън :]

Aх, значи новото е в доплащането по бартера?
Господи, колко се е развил света - просто онемявам от изобретателността на бартерожелателя - досега никой и никога не е долащал по бартери, ама на - някой се сетил, а друг се сетил, че е за първи път в световната историяwinking smiley

Що се правите на утрепани. Това си е 100% скрита продажба. Ако не го виждате, проблемът си е във вас. *beer*
За какво ще бартеросвам, ако мога да продам и след това да имам целия избор на автопазара?!
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 17:44:50
Quote
alex_bg
Quote
ivorad
Quote
alex_bg
Quote
Wilson
Тоя 'нов похват' се нарича бартер със или без доплащане и го има откакто свят светува.
Бяга ми смисъла на темата ...

Бартери винаги е имало, но това очевидно не е типичен бартер, а замаскирана продажба smiling smiley. Скрития маркетингов трик е "кон за кокошка" или "апартамент за кола". Уловката тук е в доплащането. Демек някой се излъже да си пробута джипа и "някакви си" 15000 лв. отгоре smiling smiley. А строителят получва 15000 лв. и един доста по-ликвиден продукт като кола. Елементарно Уотс...Уилсън :]

Aх, значи новото е в доплащането по бартера?
Господи, колко се е развил света - просто онемявам от изобретателността на бартерожелателя - досега никой и никога не е долащал по бартери, ама на - някой се сетил, а друг се сетил, че е за първи път в световната историяwinking smiley

Що се правите на утрепани. Това си е 100% скрита продажба. Ако не го виждате, проблемът си е във вас. *beer*
За какво ще бартеросвам, ако мога да продам и след това да имам целия избор на автопазара?!


"100% скрита продажба"?
Що за животно е това /подозирам, че е нещо ужасно/?
Практически при всеки коректен бартер има доплащане / няма как оценката на разменяното да е напълно еднаква/ - все за "скрита продажба" ли иде реч?
Май някой открива топлата вода и сега тича из селото с радостни викове?
winking smiley
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 20:11:04
Алекс, то е ясно от Луната, че е продажба, даже хич не е скрита. Не разбирам само защо се палиш толкова.
Re: Нов похват в продажбите
14-03-2011 - 20:24:47
Не бе, не се паля, просто интересен начин за продажба smiling smiley. Всички, дето сте ми отговорили, сте си брокерчета и явно си ги знаете тези хитринки, ама за мен е новост *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход