Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да предлагате имоти на собственици и да работите за тях ако те си ги предлагат самостоятелно

Публикувано от turbozol 
Темата е коментирана,но въпреки това..Нека собственици които си рекламират имотите да продават сами.Смешно е един имот да се предлага на различни цени етажност и квадратура. Това затруднява неговата продажба!!Спрете с безумно тъпите оферти -"без комисионна от продавача".Комисионната е 3%!! smoking smiley
при болки в стомаха (от глад) - комисионната се редуцира до 0.3 % а може и до 0.03 %
--------------------------------
няма гарантирани комисионни-има гарантирани ИНТЕРЕСИ !!! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Разбира се че има гарантирани интереси.ИНТЕРЕСА Е 3%КОМИСИОННА.Болки в стомаха от глад .При мен не се е случвало ..при тебе със сигурност!!Всъщност си смешен и няма да ти обръщам повече внимание... smoking smiley
Имам 1 въпрос към брокерите: давам имот на 1 агенция и им обесхтавам да не го давам на друга тоест изкючителни права. те ми го рекламират 6 месеца и не се появява ни9то един желаещ дори за оглед, на 7мия месец съседа иска да го купи ( естествено аз съм му казал че се продава а не брокера да ми го е довел. В тоя случай дълйа ли комисионна на брокера и колко
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> Имам 1 въпрос към брокерите: давам имот на 1
> агенция и им обесхтавам да не го давам на друга
> тоест изкючителни права. те ми го рекламират 6
> месеца и не се появява ни9то един желаещ дори за
> оглед, на 7мия месец съседа иска да го купи (
> естествено аз съм му казал че се продава а не
> брокера да ми го е довел. В тоя случай дълйа ли
> комисионна на брокера и колко
------------------------------------------------
такива като теб са за бесене !
ако имаш основно образовение ще си отговориш сам на въпроса
ако си по-зле , тогава ти е простено



---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Келепирски аиде да да не обиждаме на образование.имам си и образование по-високо от твоето вероятно освен това имам и повече опит в сделките със имоти ( като собственик разбира се а не като брокер) просто искам да видя какво мислят брокерите по въпроса.
До Нрадев11-Важното е да не обръщаш внимание на Келепирски.А сега моя отговор.
Ако ти предлагаш имот и дадеш на агенция изключителни права то срокът е не по голям от 3 месеца.АКО ПО ВРЕМЕ НА ПРЕДЛАГАНЕТО СЛЕД ПЪРВИТЕ 30 ДНИ НЯМА ИНТЕРЕС -ТО ЗНАЧИ ,ЧЕ ЦЕНАТА Е ВИСОКА И ТРЯБВА ДА СЕ КОРЕГИРА-което е с твое съгласие!!!Относно за съседа.Зависи какво си договорил с АНИ.АКО Е С КЛАУЗА ЧЕ В СРОКА НА ПРЕДЛАГАНЕТО ДЪЛЖИШ КОМИСИОННА ,НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ТЯ ТИ Е НАМЕРИЛА КЛИЕНТ -ПЛАЩАШ!ТУКА ВАЖНОТО Е И КАКВО ТИ ИСКАШ..Дали да се занимаваш сам или да възложиш на някои предлагането!!Лично аз не се ангажирам да предлагам ако собственика си го предлага самостоятелно.Тоест работя за мои клиенти, а не се конкурирам с тях..
Тоест собственик който сам си предлага имота не му досаждам и не го приемам за клиент.Всеки собственик сам решава как да си предлага имота,въпрос на избор.Няма нищо задължително!Питай ако не съм бил ясен ще отговоря!
smoking smiley
Тази тема е подходяща за форума за брокери. Затова я затваряме тук и в другия форум би била по-полезна, защото се касае само за колеги.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.