Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.

Публикувано от DonCorlleone 
Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 09:46:25
Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.

Според вас кой от 3 те квартала е най удобен за живеене , чакам обективни мнения.
Комуникации , магазини , улици и тн. Къде бихте предпочели да живеете.
В кой квартал какво ви харесва и какво ви дразни =)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-26 09:47 от DonCorlleone.
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 21:24:51
Ще кажа само че в Банкя е кофти.*write*

Симеоново е добър избор*ok*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 22:27:13
avatar
Quote
Geto
Ще кажа само че в Банкя е кофти.*write*

Симеоново е добър избор*ok*

Хи,хи! Или черпиш, или та издавам!:]
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 22:55:01
Абсолютно!Симеоново е истината.За малко по-бедните-Драгалевци.Спори се кое от двете ще е център на Вселената след обръщането на магнитните полета през 2012-та,но вероятно ще е някъде мажду тези два квартала.
Това ще накара общината бързо да изгради канализация,да оправи проблемите с тока и водата,транспорта и т.н.
При всички положения едното ще е "център",а другото "широк център",т.е изпълнено е изискването за перфектна "локация","квартал с перспектива за развитие" и т.н. глупости от обявите,които можете да се сетите.

Казано по-просто: БЕГОМ ВСИЧКИ КЪМ БОЯНА/ДРАГАЛЕВЦИ.
Банкя е забутано село,длеч от центъра,хората там масово гледат овце и прасета в дворовете,няма транспорт,разбити улици...Абе нищо няма.А пък другите гадове на Запад са още по-големи села и изобщо не ви трябва дори да ходите там,какво остава да купувате нещо...
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 23:08:51
avatar
Quote
камелия

Хи,хи! Или черпиш, или та издавам!:]

Ах колко си палава, остроумна, потайна и забавна...

па ние сме прости и не знаем.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 23:10:34
avatar
Quote
salvador
Абсолютно!Симеоново е истината.За малко по-бедните-Драгалевци.Спори се кое от двете ще е център на Вселената след обръщането на магнитните полета през 2012-та,но вероятно ще е някъде мажду тези два квартала.
М,да.............. и тези два квартала ще станат южни. И...........всички ще запеем " Дано, дано, дано!!!!" :]
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 23:27:41
Камелия моля те, да шантажираш е присъщо на лошите, ти не си такава*rose*

Миналото лято ме водиха да гледам работата на едни майстори в..... Бояна. Ама каква Бояна бе джанъм, то направо под Копитото. Това кой престъпник е разрешил да се застроява Витоша е отделна тема. Гледката към София прекрасна, но много осойно, много. За канал не се сетих да питам, но тоз въпрос баровците (в случая професор) го решават в съседното дере. За вода знам ли, може кладенчова да еwinking smiley
Преди години бачках в Киноцентъра, местенцето е доста хубаво.
Драгалевци в района на читалището, в центъра разбира се има много приятни улички. Но аз гласувам за Симеоново*ok*
Банкя е със стара и позавяхнала слава. Кози и обце. Центъра с басейна е отврат. Рушащи се старинни сгради и хотели. Банята! Има добро училище. Там е сладкарницата "Ипон". Абе всичко най-убавото у селото е свързано с любимият ни бат Бойко*bow*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
26-11-2010 - 23:29:01
В тия квартали (без село Банкя) ми харесва по 1 къща на всеки 100, а във форума, освен Валси, ме дразнят глупавите теми на Дон Корлеоне. Всичките.
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
27-11-2010 - 16:30:33
avatar
Ясно ми е, колко сте ходили до Симеоново, щом сте го обявили за дъ бест фром дъ бест :g::]
Живал съм достатъчно на брой години там, за да кажа с чиста съвест, че вече изобщо не е добро място за живеене. winking smiley

А на селяните с мания да се пишат граждани, като се заселят по склона на Витоша ... spinning smiley sticking its tongue out

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Драгалевци , Симеоново , Банкя съпоставка.
27-11-2010 - 21:58:08
Васлодаре, та само в Мизерно предградие и Манастирски ливади ли да се заселваме? Моето мнение е че понятие като "престижен" район, топ, моп и т.н. са за сноби и празноглавци. Хубавият район или селище е това което ми харесва лично на мен и семейството ми, а не какво ми казват парцалите, извинете вестниците или агентите. За някои Лозенец или червените павета може да е върха на сладоледа, но лично за мен като място за живеене и отглеждане на деца е пълен боклук*pardon*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход