Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кадастрален план - Граница от КВС ??????

Публикувано от DonCorlleone 
Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 08:00:06
Здравейте първо искам да благодаря на отзивчивите хора които няколко пъти ми помогнаха на въпросите smiling smiley
Разглеждах едни скици на едно мое място и гледам , че по АКТУАЛЕН КАДАСТРАЛЕН ПЛАН с черни черти
мястото е съвсем с други граници същите места ги има обозначени с червени черти и на тях червените черти пише ГРАНИЦА ОТ КВС....
та ето го и въпроса кое от 2 те е актуално ??? Границата от КВС или Кадастралния план ?! И евентуално може ли да се боря скицата на мястото ми да е по Кадастралния план , защото по граница от квс е много по лоша от кадастралния план .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-01 09:28 от DonCorlleone.
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 09:04:14
avatar
Така е малко сложно да се отговори.Заличи си личните данни и пусни скицата, ако може с цветовете.
Добре ще е също да споменеш, в коя община е.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 09:21:09
Правилото е да си гледаш кадастъра.Просто той е направен последен и на база всички стари източници,в това чисо КВС.Повечето общини вече отдавна не поддържат КВС.Но в твоя случай може още да нямаш одобрена кадсрална карта или да има спорове около нея.Зависи.
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 09:33:44
Ох всъщност малко съм се пообъркал , намерих и по нови скици , но това е последното като ПАК ИМА ГОЛЯМО РАЗМИНАВАНЕ ще кача снимка правена от сайта на Столична ОБЩИНА СОФ ПРОЕКТ- сайта.

[url.bg] - това е снимката

Моя имот е - 20006100 / 425- Както виждате с червените черти нагоре става много тясно smiling smiley
А с черните е ТРИЪГЪЛНИК каот преди метрите за озеленяване е перфектно за строене..
Обаче при границата от КВС е по лошо по тясно.....

Кое от 2 те според вас би трябвало да се гледа Червените черти - Граница от КВС
или Черните - Актуален Кадастрален план ? Благодаря...
тези дни ще хода и при адвокат да питам но все пак ще съм благодарен , ако чуя и вашите изказвания - мерси.
Общината е - Банкя.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-01 09:34 от DonCorlleone.
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 10:28:32
avatar
Сканирай скицата.
Хубавите рисунки в Софпроект са само информативни.Много често и не са актуални.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 10:46:18
Ами по късно ще мога , че в момента усбто не е в мен....
Имах предвид , че са еднакви скиците и това което пише в соф проекта 1 към 1.......
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 10:52:07
avatar
Quote
DonCorlleone
Ами по късно ще мога , че в момента усбто не е в мен....
Имах предвид , че са еднакви скиците и това което пише в соф проекта 1 към 1.......

Допълни и какъв документ за собственост има.
Решение на поземлена комисия или стар нот. акт
Коя местност е това

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Кадастрален план - Граница от КВС ??????
01-11-2010 - 11:08:51
Банкя - кв градоман - Има нотариален акт - Стар от 1999 год мисля.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход