Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Za Bankia nad rezidenciata

Публикувано от the blue 
Za Bankia nad rezidenciata
17-02-2006 - 11:49:49
Zdraveite,

Ot meseci tarsia da kupia izgoden parcel v Bankia i sega mi predlagat nereguliran imot sas statut zemedelska zemia nad rezidenciata na baj Tosho. Kade li ne pitah taka i ne moga da razbera opasna li e pokupkata taj kato imota e s lice na aleiata na zdraveto i ne znam dali sled vreme niama da obiavat parka za zelena zona i da ne moga da stroia...

Ot druga strana okolo parcela veche e izkupeno ot "investitori" koito moje bi nadushvat neshto za poskapvane i ne se pritesniavat kato men....daje v sasedstvo veche ima smiana na prednaznachenieto na zemiata. Koe da mi e barometur i svetofar dori s pocherpki na tia v obshtinata v Bankia ne moga da izkopcha adekvatna informacia?????
S nedomlavki mi govori dori i glavniat arhitekt na Bankia. Moje bi izka pari.....Daite savet kade da hodia i da pitam i kolko pari si zaslujava da dade chvek??Niakoi sblaskval li se e s takav problem???


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход