Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ориентиране в цените на имотите

Публикувано от novo 
Ориентиране в цените на имотите
19-09-2010 - 20:16:19
Здравейте отново!

По принцип не е лесно да се ориентираш за цените на пазара на недвижими имоти, особено ако не си много на "ти" в тая област. Днес прочетох една публикация в интернет. Аз си мисля, че имам някаква бегла представа за състоянието на цените, но понеже не съм специалист, никога не мога да бъда сигурен. Мислите ли, че принципа описан в публикацията е що-годе приложим.

а ето я и нея, за малко да забравя да я постна smiling smiley [www.izbuhni.com]
Re: Ориентиране в цените на имотите
19-09-2010 - 20:40:07
Да, става. Само да го прочете и продавача и да ти продаде имота на цена, под средната за района, ако си симпатяга.
Re: Ориентиране в цените на имотите
19-09-2010 - 20:49:43
хахахаха да
Re: Ориентиране в цените на имотите
21-09-2010 - 23:24:20
питай жена си !!
Ако не дай боже платиш по голяма цена от съседката цял живот ще ти натяква !!
А ако продадеш по евтино от цената на колежката и пак доживотно ще си във филма !!
така че това което са писали анонимните "разбиачи" си е тяхна политика
Цената е такава, каквато ти се договориш за имот който на теб/семейството / ти хареса .
Re: Ориентиране в цените на имотите
22-09-2010 - 15:57:51
Quote
beniko

Цената е такава, каквато ти се договориш за имот който на теб/семейството / ти хареса .

Е не съм напълно съгласен. Не че съм голям разбирач, но все пак има някакъв пазар и суми за тип апартамент, околко които се сключват сделки. Не може да "успееш да договориш" апартамент за 50 000 евро на 41 000 евро.

То иначе нямаше да има ПАЗАР ако се договаряше толкова лесно.

Последното мнение ми се стори по-скоро злобно, отколкото градивно (без да обиждам никой).
Re: Ориентиране в цените на имотите
27-09-2010 - 13:49:49
По скоро практично отколкото "злобно "!!*black eye*
Re: Ориентиране в цените на имотите
27-09-2010 - 20:21:53
Практично безимотно.
Re: Ориентиране в цените на имотите
05-10-2010 - 22:57:51
толкова ли си го закъсал "имотко " ,,че купи си някой апартамент !!!Ако имаш два лева де !!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход