Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет

Публикувано от mishuk 
Съвет
01-07-2010 - 14:45:28
В процес на търсене сам на парцел за крайградски ваканционен имот и попаднах на това [www.imoti.net] как ви се струва,някакви мнения за района ,нещо проблем ли има наоколо или?другите парцели които си харесах са около селоЗвездица,ако някои драсне някои ред и за там ще сам благодарен. И на всяко мнение каде около Варна е добре да се построй малка лятна къщичка,която да се ползва 2-3 месеца лятото*sos* Предварително благодаря на всички
Re: Съвет
02-07-2010 - 20:45:07
avatar
Парцели доста се продават. Гледай обаче новия ОУП на града.
Някои парцели ще ги клъцнат за улици, мостове и други подобни инфраструктурни намерения.
Първо това се гледа. Второ - ток и вода (като партиди за електромер и водомер).
Приказки от рода ей го на стълба за тока е на 20 метра или водата е до оградата - такива не гледай.
Жицата с тока може да си я гледаш 20 години поне без да дръпнеш ток оттам.
Аз имам едно парцелче до Звездица, свалих му 5.000 евро от цената заради водата и пак не се продава.
Живеем в 21 век - тока и водата са като бензина за колата.
Успех в търсенето.
Re: Съвет
03-07-2010 - 15:46:58
Мисля, че Сотира е по-добар район. Има добра панорама, почти в града е и в същото време е високо над "мръсотията" и шума на града. Вярно е че цената е по-висока, но такива покупки не се правят толкова често и качеството е по-важно от цената.
Re: Съвет
03-07-2010 - 16:21:22
avatar
Според мен района над околовръстното от Вятърна мелница до пътя за Виница е перспективен.
Южен скат, панорама град и море, лесна проверка според ОУП за бъдещето на УПИ-тата, 3 - 4 км до центъра.
Трябва обаче търпение, поне 3 години пътищата ще са калпави.
Когато обаче ги асфалтират и цените там ще хвръкнат здраво.
Re: Съвет
06-07-2010 - 20:53:51
Quote
TZARS
Трябва обаче търпение, поне 3 години пътищата ще са калпави.
Когато обаче ги асфалтират и цените там ще хвръкнат здраво.

Много са зле пътищата, а цените поне на мен ми се струват хвръкнали, още 2008 искаха 70 - 80 - 100 евро на квадрат (за около военна болница става въпрос), не знам сега как са.

Кичево и Осеново като че ли биват, имат си някои недостатъци, Осеново е малко по-далеч, макар че за европейските стандарти това разстояние е нищо, Кичево горе на равното и високото без нищо което да спира вятъра зимата е друга, трябва да се обмислят тези факти.
Тая местност "Добрева чешма" ми се струва привлекателна (преди Кичево, а от долу може и по пътя за Аладжа манастир да се стигне), обаче и там имат проблеми с партидите, слабо е налягането на водата, а и цените също бяха доста подхвръкнали преди 2 години.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-06 20:55 от Broker9.
Re: Съвет
12-07-2010 - 11:52:42
avatar
Инфо за кв.Изгрев: Минимум една трета от общо 3674-те имота в квартал “Изгрев” ще бъдат отчуждени, ако планът за улична регулация на квартала бъде реализиран в сегашния му вид. Планират се 3 училища, 3 детски градини, 3 детски ясли, две църкви – православна и евангелистка, и още една болница.
Ето тук се крие ключа от бараката - нови три училища, три детски градини, три детски ясли, болница.
Това показва какво е бъдещето на този квартал.
Проверка на парцел лесно се прави в кметството (на третия етаж е изложен новия ОУП).
Това е новия "квартал на богатите". Според мен тук трябва човек да наблегне в търсенето на УПИ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-12 12:00 от TZARS.
Re: Съвет
12-07-2010 - 15:47:26
avatar
Инвестициите в момента са малко рисковани. Защо не птървиш неюо готово на добри пари. Примерно закъсал собственик на хотел или голям имот
Re: Съвет
12-07-2010 - 15:53:59
avatar
Quote
harmanja
Инвестициите в момента са малко рисковани. Защо не потърсиш нещо готово на добри пари. Примерно закъсал собственик на хотел или голям имот

Защото хотел или голям имот струват бая пачки (колкото и изгодно да го намериш).
Едно УПИ-нце може да се намери и за тънки, народни пари - с дълго дебнене.
Re: Съвет
28-07-2010 - 09:46:41
avatar
То дебненето също се оценява smiling smiley

Но ако се намери нещо на далавера съм съгласен че си струва. То винаги е така
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход