Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

публикуване обява за продажба

Публикувано от shumkar 
публикуване обява за продажба
27-04-2010 - 00:18:10
здравейте!имам проблем с публикуване на обява за продажба,значи,имам регистрация в страницата,влизам в форума,казва ми добре дошъл...отивам на моите имоти...нов прозорец,потребителско име,парола,въвеждам тези,с които съм регистриран в форума на imoti.net,отговаря ми,невалидно име или парола...?????
правя нова регистрация в новия прозорец....казва ми телефонът,който сте въвели се ползва от друг потребител(не съм въвеждал телефонен
номер)....?????нямам идея как да се справя,моля ако някой е имал подобен проблем да помогне,защото help на страницата очевидно не може....изпълнявайки указанията му не стигнахме до никъде!!!!

някъде четох,че българия е единствената страна в света,където карайки на магистрала в насрещното платно,могат да те ударят отзад...
Re: публикуване обява за продажба
27-04-2010 - 15:56:40
Публикуването на обява и писането във форума изискват отделни регистрации. Щом си направил регистрация и там, значи трябва да пробваш вариантите да си бил на кирилица или капс лок когато си въвеждал потребителското име или паролата при регистрирането. Пробвай вариантите, щом номера ти вече го има в регистрите.
Re: публикуване обява за продажба
12-07-2010 - 16:00:38
avatar
ами пусни я в сайта, защо искащ да е във форума?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход