Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

v kakvo e nai razumno da ivestiram ??

Публикувано от moniq 
moniq
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 16:16:20
blagodaria vi na si4ki za savetite...kote, men me e strah da si kupia panelka..ama mnogo,taka 4e ne go i obmisliam kato variant.....nova tuhla ili stara,tova sa opziite...drug e vaprosa 4e v mladost naprimer niama stari tuhleni sgradi...,no kakto i da e
moniq
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 16:18:44
4ovek ti broker li si?
Анонимен потребител
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 16:21:35
Аз пък си живуркам в Емил Марков за 300 лева в двустаен.
Ако питаш мене за Павлово не бих дал 280 евро пък ако ще и гараж да е.

По скоро бих избрал това за 220:
[imoti.net]

Агенциите са го натоварили малко тука:
[imoti.net]
[imoti.net]
[imoti.net]
[imoti.net]
[imoti.net]
[imoti.net]

Ама като гледам от кога са обявите май хората направо се избиват за него smiling smiley Та затова ти казвам че при 250 евро ще си стои празен.

Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 16:24:44
Не - стоител съм и много се радвам, че решавате, че е по-добре да купувате ново, а не гледата коя инвестиция е по-изгоднаsmiling smiley
na
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 16:50:50
Kote, neznam zasto prodaljavas da uporstvas za investicia na zeleno;az mislia ce predlaganeto e dosta po-goliamo ot kogato moje bi ti si kupuvala;neka da si predstavim ce iskam da si kupia 65kv.m - ako go kupia gotov i go pusna pod naem za 200-250evro/mesec eto ti 4800-6000evro(ili okolo 15%) za 2godishnia period, koito ti i predlagash da caka stroitelstvo ,v sastoto vreme na apartamenta sasto ste mu skaca cenata; v kraina smetka izliza ce e napravila po-dobra sdelka bez riska i nervite pri investicia na zeleno; ne cuh nikoi da i preporacva zimen kurort kato Pamporovo,ili do moreto -Varna,Burgas
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 17:15:22
Ако наистина си решил да инвестираш такава сума ,ела във Видин и закупи един магазин на главния вход за града и го отдай под наем и си подсигури пенсията,а след това и този актив остава за идните поколения,ако имаш такива!
магазина е 90 м2 с лице 12 м,санитарен възел и е малко за ремонт/освежаване/
цена:55 000 евро
VIDINSKI IMOTI
e-mail:vidinbg@gmail.com
GSM:0888 32 42 72 smiling smiley
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 17:29:46
Не е ли малко множко 600 евро на кв.м. за Видинsmiling smiley
na
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
17-02-2006 - 18:11:32
najnai, da ne bi da rabotisv agencia za nedvijimi imoti v Vidin i da niamate biznes ce taka zalivas forumite s kuci oferti ot Vidin :}
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
18-02-2006 - 01:54:12
Pravilno moniq, ne ti triabvat panelki, riskovano e. Kolkoto i da sporim edno e vidno - raznoglasia za panelkite ima mnogo, a za tuhlata nikoi ne spori. Starite tuhli sa nai-veche v tsentata i tsenite im sa visoki,a i shte triabvat dosta pari za remont. No tova sashto e variamnt - edin hubav apartament v idealen tsentar, udriash mu edin remont i go davash kato hotelski apartament, mnogo agentsii predlagat tazi usluga - hora otsiadat i plashtat na vecher. No triabva da osigurish i pochistvane. Pri vsichki sluchai triabva da se posavetvash sas spetsialist, tova e iasno. I iska mnogo tarsene i obikalane. Az sashto zhiveia v chuzhbina i si ostavih mazha i si doidoh uzh za 3 mesetsa (a to si stana pochti polovin godina) za da se opravia s visiashti imotni vaprosi. Imah stara tuhla, koiato beshe mnogo za remont i v kraina smetka ia prodadoh, ne beshe na "papa" i ne biah sigurna dali si struva golemia remont. Vzeh si novo, na zeleno, oshte ne e gotovo, no ne sazhaliavam. Izbrah si kakvoto mi haresva. Naistina ne znam, sega predlaganeto mozhe bie dosta poveche, pravi vpechatlenie che mnogo komplexi se stroiat ot po niakolko sgradi, edva li se razprodavat tolkova barzo, no az baia obikaliah dokato si nameria neshto podhodiashto - obiavi valaialo, stroezhi na vsiaka krachka, a v sashtnost predlaganeto dalech ne e tova, koeto izglezhda. Znam li, mozhe i az da sam pretentsiozna...
A 4ovek ima unikalnata sposobnost da si protivorechi! Uzh toi beshe sas sotsialisticheskite idei, sega me kritikuva men, kato me i tsitira s moita replika kam nego!!!???? I e varl zastapnik za panelite, ama v sashtnost bil stroitel i mnogo go radvalo che horata izbirat novoto??? E, hora vsiakakvi...
na
Re: v kakvo e nai razumno da ivestiram ??
18-02-2006 - 02:26:32
Az sasto ne bih izklucil variant za biznes obekt - magazin, ofis, zavedenie - taka ili inace ste se otdava pod naem pone niamas griji za obzavejdane na ofisa i eventualno pohabiavane na obzavejdaneto; a dohodnostta e moje bi po-dobra
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход