Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблем с водата....

Публикувано от ivanovvarna 
Проблем с водата....
21-06-2010 - 20:46:12
Здравейте,

имам парцел 800кв.м, незастроен, но имам намерението да го продам обаче има един проблем.. Ток и телефон има но няма вода т.е има, но разбрах, че съседите са направили навремето "частен водопровод". Интересува ме, как мога да се справя с този проблем и да бъде пусната водата до парцела?





Поздрави, Иван!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 20:52 от ivanovvarna.
Re: Проблем с водата....
21-06-2010 - 20:50:39
проблема се решава като се обадите на Енергото
Re: Проблем с водата....
21-06-2010 - 21:50:37
Варна, и аз бях в същото положение. Иди при съседите и се разбери с тях да ти разрешат да се включиш към тяхният водопровод. Вероятно ще ти искат парици ама то няма как и те са давали. Като сложиш водомера викни твоя ВиК инспектор и той ще ти издаде партиден номер, ще пломбира водомерчето и си готов да продаваш. Разбира се ще трябва да му дадеш някаква сума къде 500 лв. ама то незаконните работи си имат цена, ее разбира се и законните имат че и по-голямаwinking smiley
На мен за същата операция ми взеха 1000 лв. като в това влизаше разкопаване на асФалтова улица, прекъсване на главен водопровод и инсталиране на отлконение с нарочен кран.
Буди раат, проблема ти е решим*beer*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Проблем с водата....
21-06-2010 - 22:22:27
Quote
Geto
Варна, и аз бях в същото положение. Иди при съседите и се разбери с тях да ти разрешат да се включиш към тяхният водопровод. Вероятно ще ти искат парици ама то няма как и те са давали. Като сложиш водомера викни твоя ВиК инспектор и той ще ти издаде партиден номер, ще пломбира водомерчето и си готов да продаваш. Разбира се ще трябва да му дадеш някаква сума къде 500 лв. ама то незаконните работи си имат цена, ее разбира се и законните имат че и по-голямаwinking smiley
На мен за същата операция ми взеха 1000 лв. като в това влизаше разкопаване на асФалтова улица, прекъсване на главен водопровод и инсталиране на отлконение с нарочен кран.
Буди раат, проблема ти е решим*beer*

Благодаря ти за информацията Geto, имам инфомация, че им бил малък дебита на тръбата или нещо от тоя вид и затова били против включването ми... Ще коментирам с тях и дано се разберем!



Поздрави, Иван!
Re: Проблем с водата....
22-06-2010 - 21:46:49
Лошо ако дебита е малък. При мен се получи точно така, частният водопровод по улицата пред мен с нисък дебит и се принудих да се свързвам в главния на 100 м. от мен. На 4 човека ни излезе по 5000 лв. трут, материали и разбира се включването и партидата. Това е, война без жертви не може*smiley_ahh*
А ако тръгнеш с общината ще ти излезе тройно по-скъпо, година ходене по-мъките и скубане на коси.

Желая ти успех.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход