Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО

Публикувано от margoto123 
ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 16:54:31
Много, много лоша вест ( за някои де ) Днеска бе сключена сделка за покупка на 53 апартамента, разпределени в три сгради в общ парцел, които сгради са на акт 14. Завършване 02. 2011 год. И как не ги бе срам тия калпави руснаци да платят цели 718 Е/м2.
Явно руснаците не пишат в тоя форум. Лошо братя, лошо тия пусти цени защо така не паднаха та белким и аз като един беден брокер да се сдобия с имот. А и защо тия руснаци инвестират в това тъпо наше южно черноморие, защо, защо, защо
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:00:30
avatar
Нещо линк, източник няма ли?
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:03:21
има един Предварителен договор от 24 страници, ама нещо не върви да ти го пратя, абе интернета нещо ми зацикля
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:07:37
avatar
Аз четох това:

Quote

Руснаци купуват бясно имоти по морето

07-06-2010 в раздел Инвестиции • Източник: Стандарт

Цели автобуси с руснаци спират пред нотариални кантори по морето, за да изповядват сделки за купени от тях апартаменти. Тенденцията се засилва с началото на летния сезон, споделят брокери. Срещу 20 000 евро братушките се сдобиват с втори дом у нас в летните курорти.

Руснаците са сред малкото играчи на имотния пазар, които търсят ваканционни имоти и плащат кеш за тях. Все по-ниските цени и атрактивната собственост ги води у нас. Те са склонни да се сдобият и с по-скъп, голям и луксозен имот край брега, но държат преди това да отидат на място и да го видят, за разлика от англичаните, които преди години купуваха само по интернет.

Интерес има и към апартаменти в Банско, коментира изпълнителният директор на "Адрес - Недвижими имоти" Цветелина Тасева. През последната седмица в курорта са продадени няколко имота при цени от 280-300 евро на кв.м.


Щом продавате и на 700 добре, но позволи ми да съм скептичен.
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:14:34
щом ти трябва мойто позволение, така да бъде - позволявам ти: бъди скептичен
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:31:00
Quote
margoto123
има един Предварителен договор от 24 страници, ама нещо не върви да ти го пратя, абе интернета нещо ми зацикля

Браво!!!
След като с един договор са продадени общо 53 апартамента...
Може би купувача е само един?...
*black eye*
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:35:31
avatar
Quote
margoto123
Днеска бе сключена сделка за покупка на 53 апартамента, разпределени в три сгради в общ парцел, които сгради са на акт 14. Завършване 02. 2011 год.

Марго, ако ти си брокера по сделката, трябва да почерпиш.
Ще имаш кинти за голф 2 с винетка и АГУ.
Купи по и една фафла на форумците, да те помним дълго.*drunk*
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:41:16
Пичове и пички, преди време ви писах за лично мои такива сделки. Фактите са си факти. На който не му отърва - в Анадола.
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:45:25
avatar
Аз съм имал сделки при които продавачите са 22-ма, а имота е един и купувача е един.
Изхабяваш нерви за 5 години напред.
Re: ЛОША ВЕСТ - РУСНАЦИТЕ ПАК СА ПО ЧЕРНОМОРИЕТО
08-06-2010 - 17:48:26
Значи си сбъркал бизнеса.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход