Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley

Публикувано от alana 
А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 20:02:41
Не знам дали е имало такава тема,но би ми било интересно да чуя вашите мнения относно този квартал,а защо не и за останалите наоколо-Илинден,Западен парк,Зоните...На мен Западните квартали ми харесват,има някаква ретро атмофера,а и са добре уредени,зелени са,положението с транспорта е добро,не са далеч от центъра...Винаги ,когато спомена на мои близки,че има голяма възможност да се ориентирам натам,следва някаква гримаса,израз на пренебрежение,не били престижни,имало цигани...Като гледам "престижните"-кв.Витоша и Манастирски ливади,където може и да няма цигани,но май и нищо друго няма и недоумявам какво им е толкова лошото на Западните части...
Re: А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 20:31:01
Живея в Света Троица и с нетърпение чакам да свърши ремонта на апартамента ми в Манастирски ливади за да се изнеса от тук.Цигани наркомани и овратителни селяндури.Не го препоръчвам на никого.
Re: А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 21:12:04
avatar
Че има цигани има, че има и наркомани има! Но има и чара на стар коньовичарски инатлив маке! Аз го харесвам. Там съм учил във Вилхелм Пик / сега Хенри Форд/. Култово у-ще беше и "Месото". Близо е до центъра. Има твърде смесен тип строителство, което ми напомня на Слатина-старата част, където съм аз.
Според мен да го смениш с Манастирските прерии е грешка! Бързо ще разбереш разликата с липсата на инфраструктура, у-ща , болници, кино "Арена" и други такива! Разбира се ако си сам и само лежиш и медитираш може да е в полза на манастирските.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 21:18:18
Манастирските до бул."България" е в пъти по-добре от индианските ловни полета. Както казват тинейджърите: "Тая е от западна София".
Re: А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 21:22:50
avatar
Quote
Imotko
Манастирските до бул."България" е в пъти по-добре от индианските ловни полета. Както казват тинейджърите: "Тая е от западна София".
................
Ти опитвал ли си се да влезеш с лек автомобил в този "квартал"? Къде е най-близката болница? Каква социална инфраструктура има в този квартал? Имаш ли съседи под теб, над теб и до теб? Виждал съм доста цигани да работят там, след това да крадат!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 22:37:36
А къде няма наркомани,нима в Южна София няма нито един?Известно време живях в Борово,който се води престижен,какво му е престижното не знам,грозни панелки,между тях нелепо набутани нови кооперации,презастроено,няма никаква атмосфера...Разбира се,хубавото на квартали като Манастирски и Витоша е,ча се близо до планината,но нима там не е пълно с новобогаташи-селяндури?Да не говорим пък ,че всички мутри и мафиоти живеят именно в тази част на София.То да имаш за съседи Маргините или Златко Баретата едва ли е по-безопасно от това тук-таме да си мярка по някой сомалиец...А и сомалийци,може и да населяват определени квартали,но това не им пречи да щъкат из цяла София.То не е казано,че като тръгнат да крадат и обират жилища,ще го направят само и единствено на собствена територия.
Re: А какво ви е мнението за кв.Света Троица?winking smiley
14-04-2010 - 22:40:39
avatar
По-скоро ще го направят на чужда, защото в собствената се водят на отчет!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход