Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добра идея !

Публикувано от ? 
?
Добра идея !
20-02-2010 - 11:05:36
avatar
Собственик на фирма за хранителни стоки я подари на работниците
Работниците в американското хранително предприятие "Ред мил нечъръл фудс" (Red Mill Natural Foods), оценявано на няколко милиона долара, за един ден станаха негови собственици. Такъв подарък им поднесе собственикът на компанията 81-годишният Боб Мур, предаде БТА. "Това е единственото правилно бизнес решение. Мисля, че никой не може да управлява компанията по-добре от онези, които са я създали", посочи той. Самият Боб Мур не възнамерява скоро да излиза в пенсия, но е на мнение, че в ръцете на проверени работници бъдещето на бизнеса му е по-надеждно. Той отбеляза, че работниците, които безплатно получават компанията, работят рамо до рамо с него вече 30 години. В момента в предприятието работят над 200 души и по думите на мултимилионера "всичките са едно много дружно семейство".

Дано и тук някои бизнесмени да последват Американския пример.

Еврото идва към България.
Re: Добра идея !
20-02-2010 - 11:27:13
Не искам да съм лош пророк, но тази компания ще бъде аут в най - скоро време /до две години преко сили/.
?
Re: Добра идея !
20-02-2010 - 11:53:22
avatar
Ако фирмата не фалира, то тези 200-та работника живеят в комунизма.

Аз, съм привърженик на едноличното управление (диктатурата),
Когато има здрави закони и здрава тояга - всичко е ОК.
С уговорката, че диктаторът трябва да е мъж на място.

Еврото идва към България.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход