Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой би купил ваканционен имот ?

Публикувано от RE_Master 
Кой би купил ваканционен имот ?
20-10-2009 - 15:52:50
Лятото ясно, надявахме се на изпаднали руснаци, ама сега като е зима и ги няма?
Българите едва ли, англичаните вече не щат и да чуят за БГ, ко ши пра'им низнам? sad smiley

---------
est modus in rebus
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
20-10-2009 - 15:58:42
До преди няколко години като нямаше ни руснаци,ни англичани,кво прайхме-същото като сега :]
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
21-10-2009 - 11:52:24
avatar
Струва ми се че тая зима ще е тежка и за агентите на ваканционни имоти. То не сам в бг няма търсене smiling smiley
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
22-10-2009 - 12:23:53
казвам здрасти на автора и веднага отговарям на въпроса - аз би купил ваканционен имот на някаква ниска цена -примерно 10хил евро, в малък курорт от типа на Кранево,Царево и тн... едно от условията е да има морска панорама и акт16
но засега такива цени няма
Ваканционните имоти могат да се продават и на българи
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
22-10-2009 - 13:22:43
И аз бих купил строго само във Василико, Царево двустаен със вид към морето (исток, юг) със акт16 може на ШиЗ. Удвоявам 20 000 Е. Ако има сериозни предложения пак повтарям само за там чакам.

_________________
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
22-10-2009 - 14:53:32
За съжаление такива цени наистина няма още и не знам дали ще сме свидетели на такива.малко са българите които биха купили ваканционен имот. Аз например не бих, с тези пари бих си купил нещо в голям град (аз съм от Варна), където ще ми е по-лесно ( и по евтино) да го отдавам под наем. Мисля също така че и имотите в града са по ликвидни ( лесно продаваеми) и цените им са по устойчиви във времето. С годишния доход от наема спокойно мога да отида на почивка кеф ми в БГ кеф ми в друга страна.

Re: Кой би купил ваканционен имот ?
22-10-2009 - 15:48:39
Дивал и Ивел могат да се обединят, да потърсят още някой и да си купят 300 м2 за 49500 някъде с морска понорама и за още 500 евро три палатки. Това ще удовлетвори всичките им искания.

Сетих се. Продавам 2400 м2 с морска панорама, но трябва да намерите още 11 човека!
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
23-10-2009 - 16:59:18
RE_Master Написал:
-------------------------------------------------------
> Лятото ясно, надявахме се на изпаднали руснаци,
> ама сега като е зима и ги няма?
> Българите едва ли, англичаните вече не щат и да
> чуят за БГ, ко ши пра'им низнам?
>
> ---------
> est modus in rebus


тъпак си ей. дебните англичани ще идва за бг зимните курорти....ама на хотел не да купуват апартаменти
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
07-11-2009 - 06:52:18
Слънчев бряг става жилищен комплекс
06 Ноември 2009, 13:58
Източник: News.dir.bg
След десет години Слънчев бряг може да се превърне в място за живеене, а не в курорт за почивка. Това прогнозира днес управляващият партньор на "СимплиБългария" Юлиан Георгиев. Курортът може да продължи да съществува и като студентски град, твърди пък маркетинг директорът на "Феърплей пропъртис" Илия Комитов, съобщава Стандарт нюз.
Ако се построели един или два университета в морския курорт, нищо нямало да го различава от студентското градче в София, което никога не спи.
Руснаците са били най-масовите купувачи на имоти през това лято в Слънчев бряг, обяви Комитов. Най-много ваканционни имоти са продадени именно в морския ни курорт, макар и при минимална печалба.
С 80 % са се увеличили туристите, които избират да почиват в апартаменти и комплекси през последната година. Това пък съобщи изпълнителният директор на "Алматур" Любомир Панковски по време на имотния форум BalREc.Цените на едностайните и двустайни ваканционни жилища падна на 30-40 евро за нощ, което увеличи търсенето, обясни той. Клиенти отказваха да наемат апартаменти, когато инвеститорите предлагаха цени от 150 евро на нощ преди година.
В момента ваканционните имоти са най-търсени от холандски младежи, както и от шведски и финландски семейства, които обаче настояват за кухненски бокс. Руснаците наемат ваканционни апартаменти за месец или два, като търсят или най-евтините оферти на пазара, или настаняване в най-луксозните комплекси с басейни, ресторанти и спа центрове, обясни Панковски.
Re: Кой би купил ваканционен имот ?
07-11-2009 - 19:39:17
Сънито - университетски център?! Няма лошо, да го направят обаче същите тия инвеститори, а не да искат някой друг да инвестира, за да им се купуват/наемат имотчетата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход