Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честит ви нов адрес на Съда по вписвания

Публикувано от optimistko 
Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
13-07-2009 - 18:56:24
Намира се нейде в Гео Милев [www.registryagency.bg]

Предполагам, че е за улеснение на клиентите.... eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
13-07-2009 - 18:58:56
Днеска бях там ...е.....и му май....та полудяване.. :g: *xxx*
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
13-07-2009 - 23:54:18
avatar
Аз още не съм ходил, но то май от днес е там?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
14-07-2009 - 13:18:54
Нова сграда "привидни" удобства "стари муцуни" И разбира се никой нищо не знае...
На гишетата пълно с патици които само вдигат рамене ..Ако не си "вътрешен"...е страшно !!!Същите опашки...??!!В сградата няма един ксерокс и никой не знаеше дали има или не ... :}
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
14-07-2009 - 20:02:01
Агенцията не я знам...ма пише,че е срещу първо РПУ.А него го знам добре къде е...Колко нощи съм прекарал там навремето...ехеее...какви времена бяха... *yes* *yes* *yes*
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
23-07-2009 - 13:18:55
avatar
optimistko Написал:
-------------------------------------------------------
> Намира се нейде в Гео Милев
>
> Предполагам, че е за улеснение на клиентите....


Днес сутринта бЕх там. By the way Новата сграда е много по-модерна, просторна и луксозна в сравнение с онзи коптор, който беше на Попа. Обслужването - отлично, на ниво, Поздравления ...

Не мога да разбера обаче, защо мрънкат Нотариуси, адвокати, брокери и сие 'спецове' по недвижимости ... била далече и не в Центъра ... Ок няма проблем ... просто ТРЯБВА ДА СИ МРЪДНЕТЕ МАЛКО ГЪЗА ... ама българинът е научен да търси 'на хляба мекото и на работата лекото' ...

smiling smiley
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
23-07-2009 - 21:26:14
avatar
На попа беше ад с паркирането така или иначе по-неудобно място от там здраве му кажи *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
24-07-2009 - 09:50:48
avatar
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------

> Днес сутринта бЕх там. By the way Новата сграда е
> много по-модерна, просторна и луксозна в сравнение
> с онзи коптор, който беше на Попа. Обслужването -
> отлично, на ниво, Поздравления ...
>
> Не мога да разбера обаче, защо мрънкат Нотариуси,
> адвокати, брокери и сие 'спецове' по недвижимости
> ... била далече и не в Центъра ... Ок няма проблем
> ... просто ТРЯБВА ДА СИ МРЪДНЕТЕ МАЛКО ГЪЗА ...
> ама българинът е научен да търси 'на хляба мекото
> и на работата лекото' ...
>
>

То си е за мрънкане- при тези задръствания, да стигнеш до центъра е ад, а да минеш през него, че да се добереш до новото място- двоен.........
Само като направиш упражнението няколко пъти, ще разбереш, че не иде реч за търсене на лекото и мекото. И друго има- нотариусите са в центъра, удостоверението за тежести трябва да се вземе в деня на изповядването на сделката, която се насрочва между 9 и 12ч..........
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
30-07-2009 - 17:39:15
avatar
НЕ всички Нотариуси са в Центъра!

А тези дето правят сделки с тях вече казах ... MOVE YOUR ASSES!
Който работи на комисион ако трябва и с полет до Варна ще отиде за УВТ и ще се върне в 12.00 ч за сделката!

Аз мога, Вие Що не можете, НЕ знам ... Стимул ли нЕмате, Що ли?!? *huh*
Re: Честит ви нов адрес на Съда по вписвания
31-07-2009 - 22:03:18
avatar
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> НЕ всички Нотариуси са в Центъра!
>
> А тези дето правят сделки с тях вече казах ...
> MOVE YOUR ASSES!
> Който работи на комисион ако трябва и с полет до
> Варна ще отиде за УВТ и ще се върне в 12.00 ч за
> сделката!
>
> Аз мога, Вие Що не можете, НЕ знам ... Стимул ли
> нЕмате, Що ли?!?

Не са в центъра тези, които още не са се доказали....
А ти, самочувствие ли нямаш, че се дуеш толкова, що ли? Или, разчиташ че повечето хора тук не отчитат последователността на действията при сделка, та ще те приемат като най- големия специалист в професията.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход