Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предсказанието!

Публикувано от hrabar 
Предсказанието!
20-01-2009 - 22:27:09
Искам да цитирам нещо писано от един човек преди много години, всъщност писано е през 1867 г. Интересува ме всеки да си каже мнението, МОЛЯ БЕЗ ЗАЯЖДАНИЯ НА ПОЛИТИЧЕСКА ОСНОВА. Просто всеки да каже своето мнение, а да не оборва мнението на някой друг. Моля спазвайте последното! Също ще помоля всеки от вас да предположи кой го е написал, по възможност без да ползва, Уикипедия и др. подобни, това просто ще опорочи идеята на тази тема. И така:

"Собствениците на капитала, ще стимулират работническата класа да КУПУВА, все повече и ПО-СКЪПИ СТОКИ, КЪЩИ И ТЕХНОЛОГИИ, ще ги насърчава да вземат ПОВЕЧЕ И ПО-СКЪПИ КРЕДИТИ, докато техният ДЪЛГ СТАНЕ НЕПОНОСИМ! Неплатеният дълг ще доведе до ФАЛИТ НА БАНКИТЕ, КОИТО ЩЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ НАЦИОНАЛИЗИРАНИ, а правителството ще трябва да поеме по пътища, които евентуално ще доведат до комунизъм"

С главни букви съм написал това, което вече се случи, де факто! Мислите ли, че онова "евентуално" в болд ще се случи!?
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:34:40
Аз залагам на Карл Маркс.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:35:35
avatar
Енгелс? *huh* *zzz*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:39:57
То или Маркс или Енгелс .
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:40:41
avatar
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз залагам на Карл Маркс.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома


Да ако не е той е нещо подобно...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:41:35
Прилича ми на баи Тошо ( мир на праха му, за мъртвите само добро )
Сещам се обаче че Жриновски каза че България няма да я има на картата а ще бъде -каква беше там зона , която ще се казва петдесет и нещо си.....
По принцип хората сме приемани като еденици , а не като отделни личности.
Аз лично съм доста против това прошнуроване на биологичните еденици.....
Банките ни възприемат като актив или пасив, строителите като баламурници които хабер нямат от света, политиците като електорат, остана само ние помежду си да се приемаме за хора....
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:45:55
Храбрецо,да не би да искаш да кажеш, че е Ленин?!?!?! eye popping smiley
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:46:22
Директно се намесвам, не ми беше питането толкова за това кой го е написал...Карл Маркс го е написал...повече ме вълнува, какво ще кажете по въпроса?
Благодаря на бързоотговорилите!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-20 22:47 от hrabar.
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:51:44
Какво да ти напиша - живеем в сценарии (матрицата) ......да не мислиш , че сега съм го разбрал
Номера е да има манипулации, да се влияе на целокупното население....
Колкото и тъпо да звучи при социализма има безплатни училища, болници, детски градини
Развитият каптализъм за да покаже човешко лице се стреми към подобна политика ......плюс екология
Такава промивка е всичко че не е истина......
Re: Предсказанието!
20-01-2009 - 22:59:47
Ами какво да кажа за съдържанието? Нострадамус - фъстъци да яде! Нищо ново под слънцето, за кой ли път всички се уверяваме в това, май!? *sos*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход